LaCie випустила домашнє мережеве сховище на 7,5 терабайт

419

Компанія LaCie представила свою нову розробку – мережеву систему зберігання даних 5big Network, призначену для роботи з комп’ютерами PC и Mac.

Розробка орієнтована на сегмент і є лідером за пропонованим обсягом дискового простору. У найбільш повній конфігурації система підтримує зберігання до 7,5 терабайт даних.

Конструктивно 5big Network, являє собою 5-слотовий RAID-масив з жорстких дисків з вбудованим гігабітним мережевим Ethernet-з’єднання. Кожен жорсткий диск в системі працює через інтерфейс SATA. Всі слоти вільно демонтуються, що допускає можливість гарячої заміни жорстких дисків без відключення всього масиву накопичувачів.

В штатній конфігурації 5big Network підтримує відразу 7 різних конфігурацій RAID, в тому числі і RAID 5 і 6. Для підключення зовнішніх накопичувачів у 5big Network, є інтерфейс USB і три зовнішні порти external SATA (eSATA).

З програмного забезпечення з новинкою поставляється Intego Backup Manager Pro з ліцензією на 3 користувачів і можливістю інтеграції в Active Directory.

5big Network продається в трьох варіантах – на 2,5, 5 і 7,5 терабайт. Три моделі коштують $899.99, $1 399 $1 899 відповідно.