Китай знову попереду планети всієї: в цей раз по розповсюдженню 5g-мереж

44

Голова ради директорів qualcomm china мен пу провів пряму трансляцію, на якій багато розповів про китайському 5g. За словами мен пу, китай – перша країна, яка видала ліцензії на 5g. Після двох років розробки китай досяг дуже хороших результатів: три основних оператора побудували близько 1 мільйона базових станцій 5g.

Крім того, кількість термінальних підключень 5g становить майже 400 мільйонів. Він вважає, що це дуже значна кількість, для досягнення якої деяким регіонам буде потрібно багато років. Далі він сказав, що незалежно від кількості базових станцій або кількості користувачів, китай, безумовно, займає перше місце в світі.

В даний час мен пу є головою qualcomm china і несе повну відповідальність за бізнес і операції qualcomm в китаї. Він також відповідає за стратегії qualcomm і зміцнення співпраці з china mobile в області промислового ланцюга і напівпровідників.

Конкретні цифри

Коли справа доходить до впровадження 5g, китай явно випереджає весь інший світ. В одному китайському місті більше базових станцій 5g, ніж у всій європі. Як би дивно це не було, але це правда.

Кілька днів тому в китаї пройшла всесвітня конференція по 5g в пекіні. Міністр промисловості та інформаційних технологій китаю сяо яцин оголосив, що на даний момент в китаї налічується 993 000 базових станцій 5g.

Ця цифра лише на сім тисяч менше 1 мільйона! за його словами, базові станції 5g тепер доступні у всіх містах на рівні префектур. Він також стверджує, що ними охоплено понад 95% повітів і районів і 35% міст по всій країні. Крім того, кількість підключень мобільних телефонів з терміналами 5g перевищує 392 мільйони.