Купить дизельный мотоблок

6-28-2017

Незамінні помічники при обробці грунту, нарізання борозен і збиранні врожаю на городній ділянці або в полі. Він робить процес сільськогосподарських робіт максимально механізованим. Сьогодні купити мотоблок в Україні досить легко, каталог нашого інтернет-магазину включає більше 200 моделей з різними параметрами і типом палива. Клієнти рідко бачать чітку різницю між мотоблоком і культиватором. Ми прпонуемо, купить дизельный мотоблок.

І так, перший більше, важче, значно потужніше і виконує будь-які сільськогосподарські процеси. Він являє собою міні-трактор, який чудово впорається з будь-яким завданням в саду і городі. За допомогою вбудованого двигуна, він здатний впоратися з різноманітними сільськогосподарськими завданнями, які можуть виникнути у власника дачі або заміського будинку. Залежно від типу двигуна, можна поділити на два види – бензинові і дизельні. Компанія СтройБери, яка займає одну з лідируючих позицій на сучасному ринку, що займається продажем різного дачного обладнання та техніки, і купити мотоблок в Україні нікому не складе труднощів, оскільки сьогодні представлена широка лінійка, і кожен може вибрати свій варіант. Причому доставка абсолютно безкоштовно по всій Україні: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Полтава, Черкаси, Чернігів, Херсон, Суми, Житомир, Рівне, Вінниця, Кіровоград, Запоріжжя та інші населені пункти.

Що потрібно знати для вибору відповідного

Для вибору слід визначитися з навантаженням і видом операцій, оскільки це сильно впливає на вартість. Вони діляться на легкі, середні і важкі. Легкі, або міні, потужністю 3-5 л. с. важать до 50 кг і обробляють ділянки площею до 30 соток. Середньої потужності, до 10 л. с., легко справляються з обробкою грунту на ділянці площею до 1 гектара. Важке обладнання важить більше 100 кг, потужністю понад 10 л. с. і купується для обробки території площею від 1 до 4 га.