Кріптоферма рядового американського майнера потрапила на відео

22

У мережі з’явилося відео, де надані активи типового американського майнера. Його звуть джексон девідсон.

Як пише девідсон, він давно займається майнінгом і зараз орендує чотириповерхову будівлю. На відео показаний один з поверхів його майнінг-ферми.

Девідсон використовує 4-поличні стелажі з окремим блоком живлення кожен. На кожній полиці розташовується по 8 графічних карт. Зі слів власника, зараз він працює з відеокартами geforce rtx 3070.

В кожному ряду встановлено 6 стелажів, при загальній кількості чотирьох рядо в секції. Всього в кімнаті встановлені чотири секції.

Простий підрахунок показує, що в даному холі працює 4х8х6х4х4=3072 відеокарт. Зі слів девідсона, він використовує для майнінг ether / raven.

Here’s is look inside building 1/4 of my mining farm. Almost all 3070s in this building. My new building will be all 170hx cards. Hoping to have it finished by eoy. # eth # rvn # mining pic.twitter.com/zsgybgcwkl

– jaxson davidson (@jaxson_davidson) december 15, 2021

Девідсон пише, що до кінця року він планує вибудувати ще одну ферму з використанням графічних прискорювачів nvidia cmp 170hx для майнінг.

Прискорювач cmp 170hx має хеш-продуктивність 164 mh/s – це найшвидший прискорювач для майнінг. В його основі використаний 7-нм чіпсет ga100.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих відеокарт для ігор . Вибрати кращу відеокарту для ігор непросто – для кого-то кращою може бути найдоступніша відеокарта, для інших найпродуктивніша. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо щомісяця оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу відеокарту для ігор в будь – якій ціновій категорії-від дешевше $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті “краща відеокарта для ігор : поточний аналіз ринку”.

читайте також: