Кращі монітори для ігор: поточний аналіз ринку

46

Кращі монітори для ігор / введення

Детальні специфікації і огляди моніторів – це, звичайно, здорово, але тільки якщо є час на їх дослідження. Однак все, що потрібно користувачеві – це кращий монітор за наявну в наявності суму. Тим, у кого немає часу переглядати численні результати тестів, тим, хто не відчуває себе досить впевненим у виборі кращого монітора, абсолютно нічого боятися – редакція thg.ru постійно оновлює цю статтю, в якій розповідається про вибір кращого монітора на будь-який бюджет і смак. Заодно ви знайдете тут посилання на найактуальніші розгорнуті огляди, якщо захочете уточнити будь-які деталі.

Кращі монітори для ігор / додаткові матеріали

Для кращого розуміння методики тестування моніторів радимо ознайомитися зі статтею “як ми тестуємо монітори і тб: погляд зсередини” . Також не зайвими будуть кілька статей, присвячених калібруванню моніторів і науці про зображення:

Якщо ви новачок в сфері моніторів, перераховані вище статті допоможуть вам розібратися в нашій методиці тестування і її вплив на якість зображення.

Кращі монітори для ігор / останні оновлення

У статті “кращі монітори для ігор ” з’явилася нова категорія ” кращий для кіберспорту “. До неї увійшов ігровий монітор msi oculux nxg253r .

Кращі монітори для ігор / дозвіл монітора

Зображення на lcd-панелі складається з мільйонів крихітних точок. Кожен піксель містить три субпікселі, по одному для кожного основного кольору. Чим більше пікселів ви зможете розмістити на кожному квадратному сантиметрі монітора, тим більш реалістичне і плавне зображення ви отримаєте. Але більш висока роздільна здатність (qhd і вище) актуально лише для великих моніторів з діагоналлю від 27 дюймів.

Ви можете дізнатися, скільки пікселів використовує монітор, подивившись його дозвіл. Причому деякі дозволи мають кілька назв. У таблиці нижче наведені найбільш поширені дозволи, з якими ви можете зіткнутися при виборі монітора – від найкращого (з найбільшим числом пікселів) до найгіршого (з меншим числом).

У більшості випадків твердження» чим більше пікселів, тим краще ” абсолютно вірно. Але насправді багато що залежить від двох важливих факторів, і один з них – це відеокарта вашого комп’ютера. Чим більше дозвіл монітора, тим більше навантаження лягає на відеокарту. І бюджетна відеокарта просто не зможе впоратися з характерною для 4к-картинки передачею 8,3 млн пікселів на кадр.

Другий стримуючий фактор – це можливості масштабування шрифтів операційної системи. Windows найкраще працює при щільності в 90-110 пікселів на дюйм. Якщо щільність пікселів виявиться набагато вище цих значень, текст на екрані буде здаватися надзвичайно дрібним, змушуючи ваші очі надмірно напружуватися і швидко втомлюватися.

Кращі монітори для ігор / короткі поради щодо вибору

технологія панелі: що стосується якості зображення, діє рівняння tn

частота оновлення: чим більше, тим краще. цей параметр означає, скільки разів зображення оновлюється новою інформацією за одну секунду і він вимірюється в герцах, і тим самим він говорить про те, скільки кадрів в секунду (fps) монітор дійсно може виводити на екран. Чим вона вища, тим зображення буде плавніше. Якщо ви геймер, це особливо важливий параметр, і вам підійде монітор з частотою оновлення не менше 75 гц-більшість ігрових моделей сьогодні підтримують частоту не менше 144 гц – і з найнижчим часом відгуку.

гнутий або звичайний? залежить від ваших уподобань. Логіка гнутих моніторів полягає в тому, що вони імітують природний кут огляду людини, але деякі особливо чутливі до такого ефекту. Гнутий монітор не завжди добре виглядає при установці біля стіни, а його співвідношення сторін подобаються не всім. Багато фахівців вважають, що немає сенсу купувати гнутий монітор з діагоналлю менше 30 дюймів, а такі моделі вже досить дороги. Якщо ви не впевнені в правильності вибору, обов’язково спробуйте самі, наскільки вам зручний гнутий монітор. Якщо ні, не платіть зайвого.

Кращі монітори для ігор / зведена таблиця