Кращі ігрові ноутбуки: поточний аналіз ринку

57

Кращі ігрові ноутбуки | вступ

Деякі геймери віддають перевагу настільним комп’ютерам, оскільки вони забезпечують більшу продуктивність за свої гроші — але спробуйте покласти ручку в рюкзак. Коли вам потрібна потужна система, яку можна взяти з собою, немає альтернативи ігровим ноутбукам. Сьогодні пропонується більш широкий вибір таких машин, ніж коли б то не було-від порівняно бюджетних варіантів до готових до роботи з гарнітурами віртуальної реальності.

Звичайно, ви завжди можете купити кращий з можливих ігрових ноутбуків вартістю вище 300 000 рублів, отримавши висококласну графіку, продуктивний процесор і якісний дисплей. Але витратити такі гроші на ноутбук можуть далеко не всі, і навіть якби ми могли це зробити, такий ноутбук навряд чи підійде користувачам, вимушеним часто брати його з дому.

На щастя, ігрові лептопи можуть бути будь-яких форм і розмірів, на будь-який смак і бюджет. Деякі оснащуються повнорозмірними дискретними відеокартами nvidia geforce gtx або rtx, в інші встановлюються енергоефективні модифікації max-q, що дозволяють використовувати більш тонкі корпуси і тихі системи охолодження. Багато ігрові ноутбуки комплектуються дисплеями з роздільною здатністю 1080p, деякі ж можуть похвалитися 4k-екранами.

Однією з найцікавіших інновацій, які ми бачили останнім часом, стала технологія amd smartshift, динамічно розподіляє енергоспоживання ноутбука, допомагаючи підвищити продуктивність для ігор, відеомонтажу, 3d-рендеринга, створення контенту і офісної роботи. Вона вже дебютувала в ноутбуці dell g5 15 se, але масове поширення цієї технології почнеться тільки в наступному році. Зовсім недавно nvidia випустила нову мобільну графіку rtx 30-ї серії, а intel порадувала нас процесорами tiger lake h35 для ультракомпактних ігрових ноутбуків. І вже зовсім скоро в нашій добірці напевно з’являться нові ноутбуки на їх основі.

Щоб допомогти вам вибрати оптимальну систему вже сьогодні, ми склали список кращих ігрових ноутбуків на думку нашої редакції.

Кращі ігрові ноутбуки / останні оновлення

Місце msi ge66 raider в категорії “кращий у всьому ” зайняв ігровий ноутбук msi ge76 raider .

Кращі ігрові ноутбуки / короткі поради щодо вибору

— головна увага-відеокарті. продуктивність в більшості ігор залежить саме від відеокарти, а замінити її неможливо. Якщо ви сьогодні вкладетеся в потужну графіку, ви зможете з комфортом грати протягом декількох років.

— або висока роздільна здатність, або високі швидкості. 4k-дисплеї виглядають чудово, але сьогодні найшвидші екрани з частотою 144 гц мають роздільну здатність до 1920 х 1080. Деякі виробники ноутбуків анонсували full hd-екрани з частотою оновлення 240 гц, і вони скоро очікуються у продажу.

— деякі компоненти можна модернізувати пізніше. і хоча процесори і графіка майже у всіх випадках впаяні в системну плату, у багатьох ігрових ноутбуках можна збільшити обсяг оперативної пам’яті і замінити накопичувач, так що при покупці на них можна заощадити.

— змиріться з невеликим часом роботи без підзарядки. рідкісний ігровий ноутбук здатний забезпечити більше 8 годин автономної роботи, а для отримання максимальної продуктивності багато моделей і зовсім вимагають роботи від електромережі. Втім, є надія, що спільні зусилля amd і nvidia зможуть переломити ситуацію, позбавивши ігрові ноутбуки від їх головного недоліку.