Компютер майбутнього від Acer зявиться в магазинах у березні

180

Компанія Acer оголосила про швидкий початок продажів нових моделей ігрових настільних комп’ютерів серії Aspire M5630. Вперше в Росії серійні настільні комп’ютери будуть оснащені гібридним оптичним приводом Blu-Ray / HD DVD поряд з традиційним форматом DVD RW. Моделі нової серії використовують потужну дискретну графіку і поставляються в двох основних конфігураціях за привабливою ціною – 28 900 і 47 990 рублів.


Комп’ютер майбутнього від Acer з’явиться в магазинах у березні
Компьютер будущего от Acer появится в магазинах в марте
Комп’ютер майбутнього від Acer з’явиться в магазинах у березні

Старша конфігурація дозволяє побачити сучасні ігри саме такими, якими їх бачили творці – без найменшої втрати якості. Новинка оснащується чотириядерним процесором Intel Core 2 Quad Q6600 і 4 Гб кеш-пам’яті, завдяки чому демонструє відмінну продуктивність при рішенні будь-яких завдань. Система використовує одну з найбільш потужних сучасних відеокарт – nVidia GeForce 8800 GT з 512 Мб виділеної пам’яті стандарту DDR3 – і фізичний прискорювач Ageya PhysX, який суттєво підвищує продуктивність графічних додатках і забезпечує максимальну реалістичність в 3D-іграх.

Компьютер будущего от Acer появится в магазинах в марте
Комп’ютер майбутнього від Acer з’явиться в магазинах у березні
Компьютер будущего от Acer появится в магазинах в марте
Комп’ютер майбутнього від Acer з’явиться в магазинах у березні

Кіномани оцінять оптичний привід, який дозволяє відтворювати і записувати фільми в найсучаснішому з існуючих форматів Blu-Ray і забезпечує відтворення відео високої чіткості. Для перегляду фільмів, записаних у традиційному форматі DVD RW, також передбачено відповідний зчитувальний пристрій. Комп’ютери нової серії обладнані місткими жорсткими дисками об’ємом до 1000 Гб (у старшої моделі), що забезпечує практично необмежені можливості для створення власної електронної кинотеки, зберігання великих колекцій музики і фотографій.
Крім основних функцій старша модель серії також може похвалитися вбудованим ТВ-тюнером, що дає підставу зарахувати це пристрій до класу домашніх моноблоків, здатних замінити всю розважальну техніку в будинку – від телевізора до ігрової консолі.

Альтернативна конфігурація Aspire M5630 використовує високопродуктивний двоядерний процесор Intel Core 2 Duo і оснащується потужною відеокартою ATI Radeon 2600 Pro з 512 Мб власної пам’яті. Новинка відрізняється високою продуктивністю в сучасних іграх і пропонує користувачеві повний спектр можливостей для роботи з медіаконтентом (відео і аудіофайлами, фотографіями), великий обсяг якого з легкістю вміститься на 500 Гб на жорсткому диску. Гібридний оптичний привід дозволяє працювати з відеофайлами будь-яких сучасних форматів.

Повний набір сучасних портів забезпечує швидке і легке підключення та обмін інформацією з будь-якими зовнішніми електронними пристроями (фото – і відеокамери, принтери, МФУ). Обидві конфігурації оснащені мережевим адаптером проводового підключення Gigabit LAN, а також Wi-Fi-адаптером, що дозволяє в комбінації з точкою доступу або доступною Wi-Fi-мережею здійснювати бездротове з’єднання з Інтернетом, що забезпечує естетику і високий рівень комфорту в інтер’єрі.

Комп’ютери серії Aspire M5630, оснащені гібридними оптичним приводом Blu-Ray / HD DVD, надійдуть у продаж з попередньо встановленою ОС Windows Vista Home Premium.