що таке Клеверенс

4-11-2019

что такое Клеверенс
Тепер кожен магазин зможе собі дозволити придбати такий комплект для приймання та інвентаризації товару.
Також хочемо вам порекомендувати офіційний сайт https://cleverence.in.ua/
Андрій Козлов – керівник відділу розробки Розповідає як проходив проект і процес автоматизації. Скоротили пересорт на 35% – це серйозні показники.
Армас Фабрегас Ернесто – адміністратор системи управління складом в компанії . Інтерв’ю досвідченого фахівця по автоматизації складських процесів, стаж якого більше 10 років. Найбільший транспортно – логістичний холдинг Росії.
Шановні партнери, запис на наступне навчання по впровадженню продуктів відкрита. Для цього ми постійно покращуємо наші програмні продукти.

Готові комплекти для швидкої зміни цінників в магазині. Поміняти цінники перед акцією або розпродажем більше не складе праці.

До вашої уваги новий комплект для мобільного переоцінки прямо в торговому залі. Інтеграцію виконала компанія «1С – Рарус» для своїх рішень по автоматизації ресторанного бізнесу та громадського харчування.
Унікальне рішення для оптових постачальників алкогольної продукції. Готові комплекти на базі терміналів збору даних MobileBase DS5 і програми «Mobile SMARTS: ЄДАІС 3».
У «Mobile SMARTS: ЄДАІС 3» велике поповнення, додані ліцензії .
Вони підійдуть виробничим підприємствам, які займаються виробництвом, оптовою та роздрібною продажем алкогольної продукції.
Підводимо підсумки і згадуємо найбільш важливі моменти з нашої конференції .
Детальний звіт на нашому сайті. Там же ви знайдете посилання на всі матеріали. Велике спасибі всім, хто взяв участь.

Під час свят у магазинах наплив покупців. Люди активно купують подарунки рідним і близьким. Якщо касовий вузол торгової точки не розрахований на щільний потік покупців — виникають черги. Черзі ведуть до зниження виручки. Вебінар проведе старший спеціаліст відділу технічної підтримки — Олексій Камишов.
Продовжуємо готуватися до 1 липня, коли всі магазини зможуть реалізовувати алкогольну продукцію виключно з поштучним урахуванням. Якщо не встигли підготуватися, то цей комплект для вас.

Ще один готовий комплект з терміналом від компанії GlobalPOS.
Форм – фактор цього терміналу ідеально підходить саме для роздрібних магазинів. В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, на нашому порталі а також незабудьте перейти на сайт з поссиляння, яке я поставив вище у тексті, там ви знайдете багато корсного. Сподіваюся, що моя замітка вам допомогла і ви знайшли тут важливу для вас інформацію та знайшли відповіді на свої питання.

В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, в нас а також незабудьте відвідати на сайт з поссиляння, яке я поставив вище у тексті, в них ви знайдете багато корсного. Сподіваюся, що моя стаття вам допомогла і ви знайшли тут цікаву для себе інформацію а також відповили на свої питання. В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, в нас та незабудьте перейти на сайт з поссиляння, яке вище у тексті, в них ви знайдете що шукаете. Сподіваюся, що моя стаття вам допомогла і ви знайшли тут цікаву для вас інформацію а також відповили на свої питання.

«Козачий Спас»: на що здатна бойова магія козаків 

Вважається, що козаки не являють собою якусь єдину націю. Це представники різних національностей, в пошуках свободи осіли на берегах Волги, Дона і Дніпра, а також в передгір’ях Кавказу і Причорномор’я… однак з роками у них сформувалися свої традиції. До їх числа відноситься унікальна система магічних ритуалів-Козачий Спас.

Спадщина джанийцев і новгородців

Історик Б. П. Савельєв в «Стародавній історії козацтва» розвиває теорію про те, що в числі козацьких предків були джанийцы, ще у XII сторіччі до нашої ери населяли гирла Дону, Кубані, Дніпра та Дністра і представляли собою південний слов’янський субетнос. Джанійці прославилися тим, що брали участь у Троянській війні проти ахейців, а також допомагали Олександру Македонському воювати з перським царем Дарієм. При цьому зафіксовані факти, коли під час боїв невидимі воїни рубали противника направо і наліво… це були так звані характерники.

Магічне мистецтво їх вразило самого Чингісхана, військо якого в межиріччі Дону і Волги зіткнулося із загоном воїнів, легко ухилялися від летять в них стріл і недосяжних для ударів мечів. Саме характерники, за версією Савельєва, стали засновниками багатьох східних єдиноборств. Багато століть потому слов’яно-Черкаська гілка джанійців асимілювалася з новгородцями, що втекли в південні краї від жорстокого правління Івана Грозного. У них були свої бойові практики — «Кулак Перуна», «Буза», «Скобарь»… Так народився Козачий Спас — магічне мистецтво, куди, крім бойових прийомів, входили практики по виживанню і цілительству.

Магія для полководців

До речі, легенда свідчить, що знаменитого полководця А. В. Суворова, нащадка новгородців, в дитинстві лікували від хвороб саме цілителі-характерники. Згодом Суворов опанував поруч практик Козачого Спаса і навіть застосовував їх у боях. Втім, Суворов був не єдиним воєначальником, якому були відомі ці прийоми. Наприклад, у героя Кавказької війни генерала Бакланова, родом з донських козаків, не міг потрапити ні один горець… Червоний командир Василь Чапаєв запросто ухилявся від летять в нього куль… Білогвардійський генерал барон Роман фон Унгерн-Штернберг, зупиняючи ешелони з червоноармійцями, без єдиного пострілу домагався здачі ворогами зброї, наводячи на них морок…

Легенда свідчить, що коли було взято в полон знаменита отаманша Маруся, трибунал засудив її до розстрілу. Оскільки ходили чутки, що Маруся — відьма, ніхто з бійців не взявся виконати вирок. Тоді Марусю повів у степ сам командир частини. Хоча козачка всіляко намагалася навести на нього чари, він начебто не піддався… Після того як командир застрелив Марусю і у нього на очах її закопали у землю, з ним щось сталося. Три дні він безцільно блукав по степу, а потім повернувся в свою частину. Там йому передали записку, в якій говорилося: «Погано ви мене розстріляли, все одно живехонькая. Твоя Маруська».

Що вміють спасівці?

Перш за все характерників вчать бойовим заклинанням. Наприклад, метати вогняні кулі або блискавки, пропалюють тіло ворога. Деякі маги здатні викидати в бік противника рідкий вогонь і навіть влаштовувати «вогненний дощ», коли прямо з неба падають краплі полум’я. Ще вони здатні змушувати ворога бачити небезпеки, яких насправді не існує.

Наприклад, страшних чудовиськ або те, чого людина боїться найбільше в житті. Одним з умінь спасівців-характерників є перевертництво. Мабуть, мистецтвом перевтілення в звірів і птахів спочатку володіли новгородці, ще в язичницьку епоху перейняли його у найближчих сусідів — вікінгів. Що відбувається, коли людина перетворюється на вовка або ведмедя, ніхто толком не знає. Одні дослідники вважають, що мова йде про переміщення людської свідомості в мозок тварини, інші — що характерник наводить морок, от інші люди і бачать замість нього звіра… В деяких випадках спасівці можуть створювати неживих істот для виконання різних завдань — скажімо, деморалізувати противника. Вони можуть складатися з води, вогню, вітру, неживих об’єктів, а можуть являти собою мислеформи, створені силою уяви — скажімо, копії якихось тварин… Правда, ці монстри не можуть «жити» довго.

Щоб зруйнувати таку “форму”, слід вимовити особливе заклинання. І в наші дні спасівці часом демонструють свої вміння — наприклад, примушуючи оточуючих битися з тінню або лякатися неіснуючих загроз… Але таємниці свого давнього мистецтва вони готові відкривати лише обраним.