Кар’єра Ніколь Кідман

7-7-2019

Карьера  Николь Кидман
У австралійської актриси Ніколь Кідман в активі незліченні номінації та нагороди, серед яких , дещо сумнівне втілення Грейс Келлі і невдалий шлюб з Томом Крузом. Згадуємо найяскравіші ролі Ніколь Кідман минулих років — і, повірте, обмежитися лише п’ятьма було зовсім не просто.

Перший по – справжньому великий фільм став для nicole-kidman великим випробуванням. Актриса і її чоловік Том Круз підписали відкриті контракти, які означали, що зніматися вони будуть, доки легендарний режисер і нестерпний перфекціоніст Стенлі Кубрик не визнає роботу закінченою. У результаті зйомки тривали 400 днів, протягом яких Круз і Кідман грали пару, яка переживає психосексуальный, а разом з тим — і екзистенціальну кризу. Є якась гірка іронія в тому, що найкраща роль Кідман донині фактично коштувала їй шлюбу: подружжя розлучилися незабаром після закінчення роботи над фільмом. Втім, кар’єра Ніколь від цього нітрохи не постраждала, стаючи все яскравіше з кожною новою роллю.
Звичайно, мюзикл База Лурмана не порівняти з шедевром Кубрика. але ми все одно його любимо, правда. Кідман грає розкішну куртизанку Сатин, любові якої домагається молодий і красивий Юен Макгрегор. Їх оточують історичні особистості на кшталт композитора Еріка Саті і художника Анрі Тулуз – Лотрека, а в гротескних музичних номерах з’являється Кайлі Міноуг в образі Зеленої Феї, голос якої позичив Оззі Осборн. Після касового успіху і схвалення критиків Лурман замовк на сім років, після чого повернувся з .
Десь тут причаїлося почесне згадка на Берлінале вручили відразу всім трьом актрисам.
Якщо Стенлі Кубрик виявився людиною нелегкої вдачі, то Ларс фон Трієр, за чутками, проявив себе справжнім тираном — втім, навряд чи когось з нас це дивує. Для кар’єри Кідман роль .
Відносно недавня робота Кідман демонструє, що не всі кращі ролі актриси залишилися в нульових. Тут їй дісталася роль матері, чия дитина загинула через необережність водія, якого грає Майлз Теллер. Несподівано для себе героїня Кідман починає підтримувати з ним контакт, викликаючи гнівний подив у чоловіка (Аарон Екхарт). В’язка депресивна драма принесла Ніколь ще одну номінацію .