Как выбрать садовый опрыскиватель

1-22-2018

Обприскувач — незамінний помічник будь-якого огородника і садівника. За допомогою цього пристрою догляд за рослинами стає набагато простіше, дозволяє швидко і ефективно розпорошувати підгодівлю, пестициди та інші хімічні речовини. Але як вибрати садовий обприскувач? Це ми зараз і дізнаємося
Обприскувачі активно використовуються в домашньому господарстві, їх можна знайти на дачах, в теплицях і навіть на великих підприємствах. Дана техніка — дуже корисна і потрібна річ, яка завжди може придатися. Видів цих апаратів досить багато і у кожного є свої переваги і недоліки.пропоную купити оприскувач

Ручні обприскувачі
Ручні обприскувачі використовуються для обробки овочів, що ростуть в теплиці, клумб з квітами. Це пристрій представлено відносно маленьким пластиковим посудиною, зверху якого є кришка з насосом. Насос, у свою чергу, призначений для накачування певного рівня тиску в ємності, під дією цього тиску речовина розпорошується.

Ці пристрої зручно тримати в руці. Їх обсяг не більше 2 літрів. У всіх моделей є фільтри, які перешкоджають засміченню, і запобіжний клапан. Завдяки клапану у оператора є можливість спускати повітря всередині ємності. На самому обприскувачі є спеціальна шкала, яка дозволяє простежувати витрата розчину. Наконечник-форсунка регулює потік речовини, завдяки цій деталі представляється можливим проводити дрібнодисперсне розпилення, або направляти потужний струмінь рідини.

Якщо необхідно обробити велику кількість рослин, то ручний обприскувач, природно, не підійде. У такому випадку потрібно шукати апарати побільше.

ручний опрыскивательРучные обприскувачі:

Середня ціна ручних обприскувачів варіюється від 100 до 500 рублів. Такий пристрій підійде для невеликого городу або саду.

Вибрати ручний обприскувач >>

Помпові обприскувачі
Для роботи з великими територіями підійдуть помпові садові обприскувачі, їх обсяг варіюється від трьох до дванадцяти літрів. Більшість моделей оснащені ременями, які кріпляться на пояс садівника, це полегшує перенесення пристрою. У ручного помпової обприскувача є насос, здатний створювати тиск у три-чотири атмосфери. Для таких пристроїв передбачені 0.5 метрові шланги, до нього приєднано ручка і наконечник-форсунка разом зі штангою, її довжина один-два метри.

Ранцеві обприскувачі
Ранцеві обприскувачі
Ранцевым обприскувачем, як правило, користується при необхідності обробити ділянку площею близько 40 соток. Ємність пристрою, як правило, дванадцять-двадцять л. Від інших обприскувачів ранцевою відрізняється тим, що його конструкція передбачена для способу нагнітання тиску. Тиск виявляється не в самій ємності, а в камері насоса. Отже, можна сміливо заявляти про безпеку роботи з ранцевым обприскувачем, адже при розриві хімікати не зможуть потрапити на шкіру людини, обробного рослини.

У таких апаратів є ремені, за допомогою яких можливо носити апарат за спиною, як портфель. Також є поясний ремінь, який фіксує пристрій за спиною. Ремінь не дозволяє оприскувачі виляти вліво-вправо і сповзати. Лівою рукою оператор буде тиснути на ручку, нагнітати тиск, а правою управляти штангою з розпилювачем. Деякі пристрої можуть бути адаптовані для лівшів і правшів.

Акумуляторні розпилювачі
Акумуляторні обприскувачі — досить дорога річ. При роботі з нею від людини не потрібно нагнітати тиск самому, за це відповідальний електропривод, який працює від батареї. Садівник може направляти штангу обома руками. Заряджається акумулятор від електромережі 220 Вольт. Електричні розпилювачі безшумні, що однозначно є їх перевагою.

акумуляторний опрыскивательАккумуляторные обприскувачі:

Середня ціна акумуляторних обприскувачів близько 3 500 рублів. Такий розпилювач ідеальний для боротьби з шкідниками на вашій ділянці.

Вибрати акумуляторний обприскувач >>

Моторизовані розпилювачі
Такі апарати підійдуть для тих, хто займається широкомасштабним господарством. Моторизовані розпилювачі можна носити на спині, або перевозити на коліщатках. Апарати працюють на бензинових двигунах, потужністю від 2 до 5 кінських сил. Деякі розпилювачі здатні працювати і з рідинами, і з порошкоподібними препаратами, що полегшує процес вибору хімікатів. Щоб знайти такі моделі, потрібно постаратися. Процес розпилення автоматизований до максимуму, отже, оператору не доведеться докладати зусиль при роботі з технікою.

моторизований розпилювач

Садові обприскувачі навісні
Навісні садові обприскувачі можуть працювати виключно в парі з трактором чи будь-якою іншою важкою технікою. Обсяг бака для добрив у таких моделей варіюється від 200 до 2000 літрів. Такі апарати використовуються для обробки величезних територій. Це найдорожчий вид обприскувачів і, власне, зрозуміло чому.

Садові обприскувачі навісні

Критерії для вибору обприскувача
Важливий аспект у виборі апарату — ємність резервуара, саме від нього залежить час роботи. Чим більше території потрібно обробити, тим об’ємніше і продуктивніше має бути пристрій.

Як приклад, при обробці невеликих дерев необхідно від 2 до 10 літрів препаратів, на ягідні чагарники йде до 1 літра. А для рослин і овочів потрібно розраховувати на 10 кв. м. від одного до двох літрів препаратів.

Щоб вибрати садовий обприскувач потрібно враховувати такі аспекти:

Якість матеріалу
Щільність і надійність з’єднання деталей пристрою
Якість кріплення
Бренд, під який продається обприскувач
Наявність змінних насадок
Наявність інструкції
Можливість покупки запасних деталей і витратних матеріалів для апарата
Гарантійний термін і наявність сервісного центрів
Ціна