Как правильно выбрать фейерверк на праздник

9-27-2017

Феєрверк в наш час став невід’ємною фінальною частиною будь-якого свята, корпоративу чи просто дня народження. Якщо зовсім недавно феєрверк можна було побачити тільки на Новий рік або День міста, то зараз ви самі можете стати організатором супер шоу в нічному небі.Пропоную купити Фейерверк на корпоратив

Отже, як же правильно вибрати феєрверк на свято?! Питання не просте! Адже те, що ми прочитаємо і побачимо на упаковці, не завжди насправді збігається з тим, що всередині, тим більше китайського виробництва.

Для початку вам потрібно визначитися з масштабами свята. Якщо це сімейний вечір, то невеликий і красивий феєрверк цілком зможе задовольнити ваші очікування.

І якщо вам доручили організацію масштабного корпоративу, і замовили фінальний феєрверк, то вам обов’язково знадобиться «професійна» піротехніка на ваше свято. Будьте особливо уважними при виборі феєрверку. На цьому шоу не варто економити ні в жодному разі, адже від цього можуть постраждати люди і майно.

Щоб не виникло зайвих проблем, краще користуватися послугами професійних піротехніків, які самі все зроблять, підпалять і влаштують свято. Адже, вони з цим небезпечним товаром працюють щодня і напевно знають, що до чого. Природно, вам доведеться викласти не малу суму грошей за таке задоволення, але всі ми любимо феєрверк на свято, і знаємо, що воно того варто.

Але якщо ви рішуча людина, і хочете самі все організувати, то ось вам ще кілька порад, як вибрати феєрверк:

Найпоширеніші професійні феєрверки – люсткугели являють собою кулі, які покладений заряд так званих піротехнічних звездок. Вони являють собою пресовані гранули з суміші пороху, пилу різних металів та інших хімічних речовин. Знизу така куля має пороховий заряд, який викидає його з пускової мортири на потрібну висоту. Після цього спрацьовує внутрішній розривний заряд, запалює звездкі і розкидає їх яскравій барвистій сферою.

При виборі таких куль потрібно звернути увагу на їхній розмір: чим більше, тим краще. Великі кулі піднімаються на величезну висоту і створюють найбільш масштабні і барвисті картини в нічному небі. Зазвичай вони прикрашають великі свята та фестивалі. Але, при цьому, слід врахувати, що зі зростанням розмірів фейерверочного кулі зростає його небезпеку і кваліфікація піротехніка, яким може бути доручена робота з ним.

Феєрверк потрібно купувати в спеціалізованому магазині, який займається даною продукцією, і у якого є відповідна ліцензія на продаж піротехнічних продуктів.

Не варто купувати феєрверк в метро, намети та інших нелегальних місцях. Ви піддаєте небезпеці себе і своїх близьких. Даний феєрверк міг відволожитися або була пошкоджена упаковка. НЕ варто ризикувати вашим здоров’ям заради десятків барвистих вогнів. Коли феєрверк буде куплений, потрібно буде ознайомитися з інструкцією і всієї інформацією, яка знаходиться на упаковці скриньки. При виборі феєрверку на свято, будьте уважні.