Instagram буде просити підлітків “зробити перерву”

44

Віце-президент facebook з глобальних питань нік клегг пообіцяв, що instagram представить функцію “перерва”, яка буде спонукати підлітків припинити використання соціальної мережі на деякий час. Клегг не сказав, коли це буде готово, але функція явно призначена для зниження залежності та іншої нездорової поведінки.

Керівник соціальної мережі також сказав, що facebook буде “відштовхувати” підлітків від тих матеріалів у своїх додатках, які “можуть не сприяти їх благополуччю”, що б це не значило. Клегг не надав конкретики цього нового підходу, але припустив, що алгоритми facebook слід “тримати під контролем”, включаючи регулювання, якщо буде потрібно.

У той же час, це рішення може не задовольнити критиків соціальної мережі. Примусові перерви можуть зменшити вплив шкідливого контенту, але вони не усувають його повністю. Заяви клегга також відображають знайому стратегію facebook. Соцмережа любить часто згадувати регулювання, але тільки таке, яке її влаштовує. Хоча запропоновані зміни можуть допомогти, політики можуть вимагати більше-частково, щоб не дати facebook диктувати свої власні правила.

Engadget