ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ. ПОВЕРНІТЬ СОБІ ПОСМІШКУ

3-25-2018


Красива посмішка — запорука впевненості в собі і привабливості в очах оточуючих. З-за різних обставин не всі можуть похвалитися красивими зубами, від яких залежить якість посмішки. На щастя, завдяки сучасним методам їй легко повернути привабливість, навіть якщо відбулася втрата зуба. Пропоную http://lukashuk.com.ua/services/otbelivanie-zubov/

Тепер відсутність зуба не є проблемою, адже існує імплантація зубів. Так називається операція, в процесі якої встановлюється зубний імплантат. В подальшому на нього кріпиться коронка. Такий метод використовується при відсутності одного, кількох і навіть всіх зубів. Процедура безболісна. У деяких випадках установка імплантату супроводжується кістковою пластикою, завдяки чому процедура більш надійна та ефективна. Імплант виготовляється з дуже якісного титану. Він не викликає алергії та інших ускладнень.

Імплантація зубів — доступно, якісно, швидко
Так як імплантація зубів — серйозна процедура, необхідно враховувати протипоказання до неї. До абсолютних протипоказань відносяться:
проблеми з імунітетом, при яких післяопераційні рани загоюються погано;
проблеми з кров’яною згортанням;
захворювань нервової системи, тому що неврівноважені клієнти не здатні правильно поставитися до лікарських рекомендацій, які потрібно виконувати в процесі лікування і післяопераційному догляді;
злоякісні пухлини;
проблеми з сполучною тканиною: якщо вона не зростає так, як треба, імплантацію проводити не можна;
відкрита форма туберкульозу;
деякі інші ускладнення.
Є протипоказання загального характеру. Наприклад, якщо пацієнт не переносить анестезію, він не зможе витримати операцію. Хронічний стрес, вживання антидепресантів або імунодепресантів, — ці та інші фактори теж відносяться до загальних протипоказань. Тому перед імплантацією зубів важливо пройти обстеження і розповісти лікарю про наявних захворюваннях.