Hmd global запланувала презентацію на 6 жовтня: чекаємо перший за останні роки планшет nokia і смартфон nokia g50 5g

55

Низку великих осінніх презентацій готова продовжити фінська компанія hmd global, яка займається маркетингом і поширенням по всьому світу сучасних android-смартфонів під брендом nokia.

Коли і чого чекати?

Отже, захід відбудеться 6 жовтня — цю дату підтвердила сама hmd global. На тизері показані раніше випущені телефони, а також загадкова коробка великих розмірів.

Our family keeps growing. Coming 6.10.21 pic.twitter.com/b55fumwaos

— nokia mobile (@nokiamobile) september 20, 2021

На жаль, компанія поки не зізналася, які новинки покаже в цей день. Але, можливо, ця коробка натякає на вихід планшета nokia t20. Це буде перший планшет бренду з 2014 року, коли дебютувала модель n1.

За чутками, планшет оснастять дисплеєм з діагоналлю 10.36 дюйма, 4 гб оперативної пам’яті і накопичувачем на 64 гб. Інформації про процесор пристрою поки немає, але судячи з кількості пам’яті, це не буде потужний soc. Що стосується ціни, то за модель з wi-fi попросять 185 фунтів (близько 260 доларів), а за версію з sim-картою — 202 фунта (близько 280 доларів).

Але навряд чи планшет буде єдиною новинкою презентації. Очікується, що компанію йому складе смартфон nokia g50 5g, характеристики і зображення якого розсекретили задовго до офіційного анонса.

Також, можливо, ми побачимо нові смартфони nokia g300 і x100.