Harman Kardon оновив модельний ряд аудіо-відео ресиверів

431

Harman Kardon представив новий модельний ряд аудіо/відео ресиверів 2008 року.

7.2-канальний AVR 755, 7,1-канальний AVR 655, AVR 355 і AVR 255, а також 5,1-канальний AVR 155 володіють широким набором функціональних можливостей і сучасних технологій, включаючи сумісність з HDMI 1.3 a, систему декодування Dolby TrueHD DTS Master Audio, можливість створення домашньої мережі, нову повнокольоровий, високоякісну графічну систему екранного меню, а також безліч інших удосконалень.

Всі багатоканальні ресівери можуть перемикати HDMI з трьома або чотирма входами HDMI (залежно від моделі), вони сумісні з HDMI 1.3 і можуть передавати відеосигнали з роздільною здатністю до 1080p. В топової моделі Harman Kardon, AVR 755, і у всіх інших моделях (крім AVR 155) використовується сучасна технологія обробки цифрового відео Faroudja DCDi Cinema, яка забезпечує високоякісний висновок сигналу 1080p з будь-якого відеоджерела для гарної якості зображення. Крім того, всі ресивери підтримують технологію “глибокого кольору” (12 біт) для використання з видеокомпонентами, телевізорами і пристроями відображення з технологією глибокого кольору”.

Пульт управления Harman Kardon AVR 355

Всі моделі (крім AVR 155) забезпечені системою декодування Dolby TrueHD і DTS-HD Master Audio для забезпечення максимальної реалістичності високоякісного багатоканального звуку сучасних нестиснутих аудіоформатів і сумісних плеєрів формату HD-DVD і Blu-ray discsTM. Всі ресивери, крім AVR 155 здатні обробляти 7,1-канальний PCM-аудіо, що передається на входи HDMI і повторювач HDMI, допускаючи використання кабелю HDMI більшої довжини.

Всі моделі (крім AVR 155) містять ексклюзивну повноколірний високоякісну систему екранного меню Harman Kardon, в якій для допомоги користувачам при установці домашньої розважальної системи і перевірці правильності підключення і конфігурації компонентів, використовуються як зображення, так і текст Крім простоти використання меню, ресивери забезпечені новими пультами управління з спрощеним, але більш гнучким функціоналом і інтуїтивно зрозумілим ергономічним дизайном.

Harman Kardon AVR 655

AVR 755 і AVR 655 можна пов’язати з домашньою мережею через Ethernet-підключення (або бездротовим способом через додаткові зовнішні мостові перетворювачі) для забезпечення вдосконаленого комп’ютерного інтерфейсу й отримання максимальних можливостей від системи домашніх розваг. Підключені ресівери можуть передавати сигнали сумісних Інтернет-радіостанцій за допомогою систем домашніх розваг, відображаючи інформацію про ідентифікаційний номер Інтернет-радіостанції на екрані і передній панелі приймача. Інтернет-радіостанції можуть також бути збережені в пам’яті попередньої установки радіостанцій тюнера.

Harman Kardon AVR 755

Всі приймачі, крім AVR 155 забезпечують можливість прослуховування аудіо в декількох кімнатах, завдяки керованим секціях підсилювача Zone II. AVR 755 також забезпечує підключення відео в декількох кімнатах для всіх аудіо/відеопристроїв передачі, включаючи iPod при підключенні через додаткову док-станцію The Bridge II). Крім того, в моделях AVR 755, AVR 655 і AVR 355 використовується система A-BUS для простого підключення аудіо в декількох приміщеннях за допомогою одного кабелю Cat. Кабель «вита пара» категорії 5 використовується для підключення реисвера в одній кімнаті до настінного пульта управління з підсилювачем або модулю підсилювача Harman Kardon AB 2 або AB 1 у другій кімнаті, або ж підключення Harman Kardon ABH 4000 або ABH 4 для розподілу аудіо в декількох зонах/приміщеннях.

Моделі AVR 755, AVR 655 і AVR 355 забезпечують поліпшену зв’язок з iPod, розширює можливості відтворення аудіо та відео та управління плеєром iPod. При підключенні сумісної моделі iPod до одного з ресиверів з використанням док-станції The Bridge II (продається окремо), плеєром можна управляти з пульта дистанційного керування ресивера, а на екрані телевізора (або іншого відеопристрою) і на дисплеї передньої панелі приймача відображається меню iPod. Меню iPod відображаються у високій якості і забезпечують швидке, легке переміщення по меню iPod.

Harman Kardon AVR 755

У всіх ресіверах використана проприетарная функція повномасштабного автоматичного вирівнювання амплітудно-частотної характеристики приміщення і калібрування системи EzSet/EQ, спрощує настройку і дозволяє домогтися оптимальної якості звуку в будь-якому приміщенні. EzSet/EQ автоматично визначає максимальні і мінімальні значення амплітудно-частотних характеристик приміщення і застосовує точно підібрану компенсує криву вирівнювання, що забезпечує високу точність відтворення. Крім того, EzSet/EQ калібрує рівні виходу і тимчасові затримки каналів.

Всі ресивери забезпечені знаменитими потужнострумової секціями підсилювачів компанії з винятково широким діапазоном. Номінал потужності вказаний для всіх задіяних каналів, що дозволяє точно визначити реальну ефективність підсилювача. В ресіверах встановлені швидкісні процесори DSP, звукові цифроаналоговые перетворювачі і повноцінна система управління низькими частотами, що дозволяє точно і динамічно відтворювати фільми і музику. У всіх моделях використані власні аудіотехнології Logic 7, підвищують реалістичність об’ємного звуку.