Грунтовий каток огляд

5-23-2019

Грунтовой каток обзор
Одним з пріоритетних напрямків холдингу є виробництво дорожніх котків. Випускаючи дану техніку, інженери компанії прагнуть зробити місце оператора максимально комфортним, дотримуючи всі санітарні норми. Адже ущільнення щебенчатых, грунтових або асфальтобетонних покриттів обумовлює їх довговічність, міцність і надійність, будучи однією з найважливіших операцій у дорожньому будівництві.
Також хочемо вам порекомендувати аренда катка
Всі катки холдингу з вібраційним і шумовим показниками відповідають параметрам, зазначеним у регламентуючих нормативних документах. Названі моделі використовуються для ущільнення різних видів підстав, включаючи асфальтобетонні покриття. Вони застосовуються для облаштування полів на спортивних комплексах, на будівельних майданчиках при укладанні велосипедних доріжок, тротуарів і т. Їх застосовують для ущільнення всіх типів підстави, включаючи щебеневі, шлакові або гравійні. Вони експлуатуються під час будівництва і ремонту доріг всіх категорій, при облаштуванні аеродромів і промислових майданчиків. Пневмошинные катки (асфальтові) експлуатуються для ліквідації погано ущільнених місць в асфальтобетонному шарі. Найкращим чином вони проявляються себе слідуючи між двухвальцовыми і асфальтоукладальником. Збільшена сила, що змушує двухамплитудной вібрації значно розширює умови застосування вібраційного котка. Він використовується для ущільнення кожного з шарів дорожнього покриття не залежно від його товщини і матеріалу. Машини обладнані приладом, контролюючим ступінь ущільнення ґрунту. Додатково вони можуть комплектуватися знімним кулачковим бандажем. Дорожні вібраційні катки експлуатуються для пошарового ущільнення незв’язних, великоуламкових і піщаних грунтів, при будівництві аеродромних і промислових майданчиків, гребель, дамб і інших земляних споруд для ущільнення гравійно – піщаних і щебенчатых сумішей, зміцнення грунтів і т.
У разі знаходження важеля управління ходом не в нейтральному положенні, передбачена система, що блокує запуск двигуна. Для досягнення максимального ступеня безпеки машини обладнані 3 – ма гальмівними системами, які функціонують незалежно один від одного: стоянкова, резервна та робоча. Управління кожної з них здійснюється оператором безпосередньо з робочого місця. Легкий і оперативний доступ до гідравлічних вузлів і двигуна, фільтрів і точок змащення на кожному з ковзанок спрощує обслуговування обладнання, забезпечуючи надійність і істотно полегшуючи роботу оператора дорожнього катка.