Google pixel 6 і google pixel 6 pro отримають чотири великих оновлення ос android

43

У мережі вже з’являлася інформація, що компанія google збирається збільшити терміни підтримки нових смартфонів pixel 6 і pixel 6 pro. Зараз про це повідомив популярний інсайдер.

Що відомо

За словами інформатора, google планує оновлювати нову лінійку пристроїв протягом п’яти років: чотири роки оновлень ос і п’ять років оновлень патчів безпеки. До речі, pixel 6 і pixel 6 pro вийдуть на ринок з android 12 на борту. Отже новинки точно отримають android 13, android 14, android 15 і android 16. Якщо інформація підтвердиться, то нові гуглофони стануть першими android-смартфонами на ринку з таким тривалим терміном підтримки.

Verified by multiple sources who wish to stay anonymous

— snoopy (@_snoopytech_) october 13, 2021

Нагадаємо, презентація pixel 6 і pixel 6 pro відбудеться наступного тижня — 19 жовтня. Апарати отримають фірмовий процесор tensor, який буде працювати в парі з чіпом безпеки titan m2, 5g-модемом exynos 5123 і 6/8 гб озу. Пристрої оснастять підекранними сканерами, oled-дисплеями з частотою до 120 гц і новими просунутими камерами. Смартфони будуть підтримувати швидку зарядку на 33 вт. Якщо вірити останнім витокам, за базову модель смартфона попросять в європі від 649 євро, а за топову — від 899 євро.

До речі, крім pixel 6 і pixel 6 pro на презентації також варто чекати док-станцію бездротової зарядки pixel stand і підписку pixel pass.