Google пародіює apple і рекламує 3,5 мм “ідеально круглий роз’єм” в 2-х хвилинному ролику (відео)

56

Представлений два тижні тому смартфон google pixel 5a 5g має безліч цікавих характеристик: підтримкою мереж п’ятого покоління, великим екраном і високою автономністю, пило – і волого – стійкістю стандарту ip67. Однак компанія google несподівано випустила рекламний ролик pixel 5a 5g, повністю присвячений «ідеальному колу» 3,5 мм роз’єму для навушників.

Найдовший і докладний в історії ролик на тему порту для навушників виконаний в стилі джоні айва, колишнього головного дизайнера apple, раніше брав участь в рекламі продукції apple. Ролик google озвучений актором з голосом, явно схожим на голос айва.

Протягом майже 2-х хвилин автори реклами описують ідеальний коло 3,5 мм роз’єму, називаючи порт видатним досягненням, «переводить нас з минулого в майбутнє». При цьому використовуються кадри, що імітують політ в космосі, що завершується ідеальною стикуванням космічних апаратів, і відсилають глядача до “приємних відчуттів від клацання”, що виникають також і при підключенні навушників до смартфону google pixel 5a.

У рекламі вказуються найдрібніші технологічні подробиці, що характеризують порт для навушників. Зокрема наголошується, що смартфон pixel 5a «призначений для використання як триполюсних trs-роз’ємів 1/8 дюйма, так і чотириполюсних trrs-підключень».

Однак, повертаючись до реальності, можна відзначити, що тільки pixel середнього бюджету отримають “ідеально круглі” роз’єми для навушників. Майбутні флагмани google pixel 6 і pixel 6 pro вийдуть вже без роз’єму 3,5 мм, відсутнього у всіх топових смартфонах google, починаючи з часів pixel 2.

Theverge