Гонка мегапікселів: новий сенсорний камерафон від Samsung

246

Компанія Samsung презентувала перший у світі сенсорний 8-мегапіксельний камерафон – Pixon. Кількома місяцями раніше компанія вже представляла телефон з аналогічним дозволом вбудованої камери – i8510 INNOV8.

Найбільш цікава в новому пристрої камера, яка за характеристиками не поступається самостійної цифрової «мильниці». Вона оснащена автофокусом, 16-кратним цифровим зумом, подвійний LED спалахом. З додаткових функцій – розпізнавання посмішок, автоматична панорамна зйомка і геотэггинг . Для перегляду знімків є вбудований фотобраузер.

Камерафон оснащений 3.2-дюймовим сенсорним екраном. За звук відповідає система SRS (Surround Sound System) 5.1. Телефон відтворює відео у форматах MPEG4, WNV,,DivX, XviD, а вбудований медіаплеєр підтримує музичні формати MP3, AAC, e-AAC+, e-AAC+, WMA. Є вбудоване радіо, ТБ-вихід і модуль Bluetooth. 200 мегабайт вбудованої пам’яті можна розширити за рахунок microsd-карт з підтримкою «гарячої» заміни. В режимі розмови телефон зможе працювати протягом 3 годин 40 хвилин, в режимі очікування – 290 годин.

У продаж Samsung Pixon надійде орієнтовно в середині жовтня за ціною 550 євро. До кінця осені 8-мегапіксельний камерафон обіцяє офіційно представити компанія Motorola. Sony Ericsson і LG презентували моделі з 8-мегапіксельною камерою ще влітку, повідомляє Cifrovik.