Genius TwinTouch 750e Laser: лазерний бездротовий комплект

351

Genius представила на російському ринку новий бездротовий лазерний комплекс TwinTouch 750e Laser.


Genius TwinTouch 750e Laser: лазерний бездротовий комплект

Клавіатура має 21 клавішу швидкого доступу для роботи в мережі Інтернет, кнопки управління медіафункціями і офісними додатками, а також навігаційну хрестовину, яка працює так само, як колесо прокрутки миші (функція масштабування може бути задіяна тільки після установки програмного забезпечення, що поставляється в комплекті).

Крім цього, TwinTouch 750e Laser підтримує найпопулярніші сполучення клавіш Windows Vista — Flip 3D, фотоальбом, а також блокування документів, фотоинструментов і PC. Крім того, що клавіатура має «водостійку» конструкцію корпусу: пролита рідина їй не страшна.

При виробництві миші, що входить в комплект, використані передові лазерні технології, що забезпечують більш плавний рух курсора за рахунок охоплення більшої площі робочої поверхні. Використання енергозберігаючих технологій дозволяє продовжити термін роботи пристроїв від батарей. Підставка для миші має підвищену ергономіку, що дозволяє істотно економити місце на робочому столі.

На російському ринку модель TwinTouch 750e Laser з’явиться в червні 2008 року, і її орієнтовна роздрібна ціна складе близько 1 тис.