Genius представила комплект TwinTouch 720e

439

Genius представив новітній бездротової мультимедійний настільний комплект Genius TwinTouch 720e. Комплект підходить для роботи в усіх операційних системах, включаючи Windows Vista, і створений для того, щоб підвищити ефективність офісної роботи.


Genius представила комплект TwinTouch 720e

TwinTouch 720e володіє додатковими функціями, які не лише полегшать роботу з офісними програмами Word, Excel і Power Point, а й нададуть користувачеві швидкий доступ до Інтернет-браузеру і функцій медіапрогравача. Навігаційна хрестовина в лівому верхньому куті клавіатури працює так само, як колесо прокручування миші, що дозволяє швидше і ефективніше переміщатися по веб-сторінці документу MS Office. Низькопрофільні малошумні клавіші, істотно полегшують роботу на клавіатурі, роблячи її більш комфортною і зручною. Оптична миша забезпечує плавний рух курсора і при цьому не потребує додаткового догляду та чистки.

Комплект TwinTouch 720e має систему захисту від вологи, запобігає негативні наслідки, викликані попаданням рідини всередину клавіатури, а вдосконалена підставка економить місце на столі.

На російському ринку модель TwinTouch 720е з’явиться в червні 2008 року, і її орієнтовна роздрібна ціна складе 1150 рублів.