Genius Navigator 525: недорога миша з технологією скролінгу OptoWheel

445

Genius представила нову мишу Navigator 525 зі своєї останньої серії OptoWheel.


Genius Navigator 525: недорога миша з технологією скролінгу OptoWheel

Нова миша володіє технологією скролінгу OptoWheel, реалізованої за допомогою спеціальної сенсорної панелі, яка розташовується на звичному місці механічного кульки прокрутки. Винайдена Genius технологія дозволяє перегортувати до 100 сторінок в секунду, а також переміщатися по документу вертикально і горизонтально.

При створенні нової миші Navigator 525 була застосована новітня лазерна технологія, що підтримує роздільну здатність 1600 dpi і забезпечує ще більш точне позиціонування курсору. Крім того, в залежності від потреб користувача існує можливість зміни дозволу від 800 до 1600 dpi.

Встановлені драйвера Genius, що входять в комплект поставки, підвищують функціональність миші. Тепер додатковим кнопкам можна призначити велику кількість функцій, аж до послідовності натискань клавіш на клавіатурі.

Navigator 525 оптимізована для роботи з Windows Vista і підтримує функцію Flip3D, яка дозволяє однією кнопкою перемикатися між відкритими вікнами, розташованими один за одним. Також існує підтримка функцій Smart IE search і можливість більш зручної та комфортної роботи з фотогалереєю. Новинка підходить не тільки для роботи на пк, але і на комп’ютерах Mac.

На російському ринку модель Genius Navigator 525 з’явиться в квітні 2008 року, її орієнтовна вартість складе близько 620 рублів.