Genius KB-350e: клавіатура з підтримкою Windows Vista

454

Genius заявив про випуск новітньої клавіатури серії «Е» – Genius КВ-350e, підтримує функціонал операційної системи Windows Vista.

Цей пристрій відрізняється низьким профілем клавіш, що дозволяє істотно знизити шум при наборі текстів. Крім того, що клавіатура має навігаційну хрестовину, яка працює так само, як колесо прокрутки миші (функція масштабування може бути задіяна тільки після установки програмного забезпечення, що поставляється в комплекті).

Клавіатура KB-350e оснащена спеціальними клавішами швидкого доступу до офісних і Інтернет-додатків, підтримує функції Windows Vista і дозволяє управляти мультимедійними додатками. У числі найбільш затребуваних функціональних клавіш виклик функції Flip 3D, блокування комп’ютера, запуск офісних додатків Word, Excel і коштів для підготовки електронних презентацій Power Point, можливість миттєвого старту програми для обміну короткими повідомленнями на MSN, швидкий доступ до пошти і папці «Вибране».

Крім того, що клавіатура має «водостійку» конструкцію корпусу: пролита рідина їй не страшна, а ергономічна підставка дозволяє заощаджувати місце на столі.

На російському ринку модель КВ-350 Laser з’явиться в червні 2008 року, і її орієнтовна роздрібна ціна складе 575 рублів.