Геймерські модулі пам’яті galax gamer ddr5 rgb створені в стилі lego

25

Китайська компанія galax продовжує розвивати геймерський стиль кастомізації при випуску комп’ютерних продуктів. В рамках цього напрямку компанія випустить модулі пам’яті galax gamer rgb ddr5 в стилі lego.

пам’ять galax gamer rgb ddr5, джерело: expreview

Новий стиль вже був випробуваний раніше як один з варіантів кастомізації. Саме стиль lego сподобався користувачам найбільшою мірою.

Перші продукти в стилі lego з’явилися більше року тому в лінійці galax. Тоді були представлені відеокарти geforce rtx 30, поверхня яких можна було покрити пластиковими кубиками lego. Для кріплення годилися як повноцінні фігурки, так і міні-кубики lego. В результаті відеокарти ставали більш помітними і оригінальними.

пам’ять galax gamer rgb ddr5, джерело: expreview

Тепер galax збирається розширити лінійку стильних ігрових продуктів і випустити модулі пам’яті gamer ddr5 rgb. У першу партію увійдуть комплекти пам’яті 2×16 гбайт, потім з’являться комплекти 2×8 гбайт і 2×32 гбайт.

В основі нової серії буде використовуватися стандартна пам’ять з пропускною здатністю 4800 мт/с (jedec). Про можливість випуску модулів з режимами розгону поки немає ніякої інформації.

пам’ять galax gamer rgb ddr5, джерело: expreview

Компанія планує використовувати два варіанти кольорового дизайну: синій і червоний. Верхній майданчик модулів пам’яті матиме argb-підсвічування. Кубики в стилі lego, якими можна буде прикрашати модулі, виявляться сумісні з іншими продуктами.

пам’ять galax gamer rgb ddr5, джерело: expreview

Інформація про ціни не повідомляється. Є припущення, що ці продукти надійдуть тільки на китайський ринок, але поки вони не підтверджені.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращої материнської плати . Вибрати кращу материнську плату непросто – для кого – то кращою може бути найдоступніша материнська плата, для інших-сама функціональна. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу материнську плату будь-якої функціональності, під будь-який процесорний роз’єм, в будь-якій ціновій категорії – від найдешевших до топового сегмента. Детальніше про це в статті “краща материнська плата : поточний аналіз ринку”.

читайте також: