Гарденпарк

8-7-2017

Ландшафтний дизайн – замовити і насолоджуватися!
Яким ви хочете бачити свій сад? Величезним і казковим? Невеликим і загадковим? Стилізованим? Може бути, ви самі ще не знаєте, чого хочете? Фахівці «Зеленої країни» втілять в життя будь-які ваші побажання, навіть ще не оформилися. Найкращій ландшафтний дизайн від гарденпарк. Ми вміємо:

Проектувати і створювати композиції, при вигляді яких навіть інші дизайнери здивовано піднімають брови;
Розробляти плани робіт на ділянці, щоб власник міг планувати свій час без несподіванок і точно знав, коли і якою етап робіт буде закінчено;
Слухати і чути вас. Конструктивно співпрацювати, використовувати свої навички для створення проекту саду, який хочете бачити саме ви. Незалежно від модних течій і цікавих «фішок», про які говорили на минулій конференції дизайнерів;
Шукати, знаходити, пропонувати рішення, які гармонійно доповнять ваші ідеї. Тут, можливо, стануть в нагоді і модні «фішки». Ми оформимо ваш сад в будь-якому стилі, колірній гамі і настрої – зателефонуйте і скажіть, що бажаєте бачити на ділянці. Ми працюємо з територіями будь-якого типу і в будь-якому стані, великими і маленькими, в тому числі оформляємо і відновлюємо занедбані двори.

Проектування: оцініть результат до початку робіт
Ми створимо дизайн-проект вашої садової ділянки в тому вигляді, який він придбає після закінчення робіт. Можливо, коли ви побачите «живий» проект, захочете внести доповнення або невеликі зміни, посадити більше декоративних рослин або поставити ще одну альтанку – завжди краще домовитися про це на етапі планування, ніж після початку робіт.

Крім того, ми займаємося повноцінним благоустроєм ділянки: створюємо схему освітлення, розташування предметів інтер’єру і інших елементів, які зроблять композицію дачної ділянки завершеною.