Функціональний домашній проектор Epson EH-TW420

472

Компанія Epson оголосила про випуск нового проектора EH-TW420.

Epson EH-TW420 розроблений спеціально для відпочинку в колі сім’ї та має широкі можливості підключення до сучасних ігрових консолей, ТВ-тюнерам, супутниковому телебаченню і т. п. завдяки сумісності з HDMI, USB, SD-картами, а також зі стандартом S Video. Все це дозволяє користувачам дивитися фільми, телевізійні передачі, спортивні трансляції, слайд-шоу з фотографій, грати в комп’ютерні ігри на великому екрані з діагоналлю до 300 дюймів.

Epson EH-TW420 може похвалитися яскравістю 2000 люмен, завдяки якій можна добитися високої якості зображення навіть при денному освітленні. Шум при роботі проектора непомітний в домашніх умовах, а вбудована акустична система потужністю 7 Вт забезпечує якісний звук, який доповнить чітке зображення на екрані без підключення зовнішньої акустики.

Наявність кількох автоматичних колірних режимів, включаючи спеціальний режим для відеоігор з швидкою зміною зображення, дозволяє оптимально налаштувати зображення під умови перегляду. Автоматична корекція трапецеїдальних спотворень гарантує швидкий початок перегляду і позбавляє від необхідності настроювати розміри екрана. Високоефективна і доступна лампа E-TORL має тривалий термін служби, знижує витрати на електроенергію і забезпечується 6-місячної гарантією. Сам проектор має гарантію 2 роки.

Технологія Epson 3LCD дає можливість отримувати більш яскраве і чітке зображення завдяки поліпшеному руху мікроскопічних рідких кристалів, що складають 3LCD панель. Вона забезпечує точне відтворення зображення з більш високим рівнем контрастності навіть у самих темних ділянках.