Функція google photos “особисті папки” доступна на всіх актуальних android-смартфонах

33

Як і було обіцяно, google починає поширювати функцію “особисті папки” на android-смартфони сторонніх виробників. Ідея “особистих папок” полягає в тому, щоб зберігати ваші самі особисті фотографії далеко від основного набору зображень, а також зробити доступними в автономному режимі. До цих пір ця функція була доступна тільки на пристроях pixel 3 і пізніших, але тепер вона поширюється і на більш старі моделі pixel, крім іншого.

“особисту папку” користувачі назвали “папкою для зберігання”, ще коли вона була представлена на google io 2021 у травні. Незалежно від того, чи є у вас такі чи інші конфіденційні фотографії, додаток зберігає їх в захищеному паролем або біометричним кодом місці, щоб діти, друзі або інші люди випадково не натрапили на них.

Щоб скористатися функцією, просто запустіть google фото, перейдіть в розділ “бібліотека”, а потім в розділ” утиліти ” у верхній частині. Натисніть на нього, і картка налаштування функції з’явиться на екрані, якщо у вас встановлено оновлення google фото приблизно від 29 листопада.