Fujifilm представила фотокамеру товщиною 2 см

233

Компанія Fujifilm представила стильну і компактну фотокамеру Finepix Z200fd, товщина якої не перевищує 2 див. Серед відмінних особливостей камери – Couple Timer і Group Timer – нові режими таймера. Разом з функцією розпізнавання осіб в кадрі вони допоможуть зробити знімок з указаним кількістю фотографованих.


Fujifilm представила фотокамеру товщиною 2 см
Fujifilm представила фотокамеру толщиной 2 см
Fujifilm представила фотокамеру товщиною 2 см

Максимальна кількість осіб в кадрі в режимі Group Timer – чотири. Можна не хвилюватися, що ви не встигнете потрапити на знімок, так як поки всі особи не будуть розпізнані», фотоапарат знімати не буде. Що стосується режиму Couple Timer, то мова йде про пару знімаються. Причому користувач може налаштувати, на якій відстані вони повинні стояти один від одного. Воно відображається сердечками. Як тільки парочка стала на потрібній кількості сердечок один від одного, Z200fd автоматично натискає «Пуск».

Камера оснащена 10-мегапіксельною матрицею і має 5-кратний оптичний зум. Знімки проглядаються на 2,7-дюймовому РК-екрані. Максимальна чутливість ISO 1600, повідомляє Cifrovik.

Власна пам’ять камери становить 52 мегабайта. Розширити її можна за допомогою карт формату SD, SDHC, MMC і xD-Picture. Z200fd з’явиться у продажу в серпні, проте за якою ціною-поки не відомо.