Fly Hummer HT2 – новий мобільний позашляховик

191

Fly представив Fly Hummer HT2 — строгий моноблок c нестандартним, але стриманим дизайном. Якісний пластик, чорного і яскраво-жовтого кольору доповнено металевими деталями з чітко окресленими контурами. Керуючі клавіші і навігаційне колесо нагадують про хромованих деталях позашляховика Hummer.


Fly Hummer HT2 – новий мобільний позашляховик
Fly Hummer HT2 – новый мобильный внедорожник
Fly Hummer HT2 – новий мобільний позашляховик

Невеликі габарити (103 x 51 мм) і середня товщина (12 мм) доповнюють незвичайне звуження до низу корпусу Fly Hummer HT2. При цьому Fly Hummer HT2 виглядає незвично завдяки витягнутим по горизонталі TFT дисплею з роздільною здатністю 176×220 пікселів. Власник Fly Hummer HT2 може використовувати широкоформатний екран видошукач під час фотозйомки 2-мегапіксельною камерою. За допомогою телефону можна переглядати відео у форматі MP4, грати в Java-ігри і працювати з додатками (Java MIDP2.0), а читати електронні книги і документи.

Аудифункции в Fly Hummer HT2 реалізуються за допомогою вбудованого MP3-плеєра. Завдяки 64 голосний стерео поліфонії і можливості завантаження мелодій з ПК або через Інтернет сигнали виклику Fly Hummer HT2 завжди будуть індивідуальні.

Вбудована пам’ять апарата – 11 МБ – розширюється до 2 ГБ за допомогою microsd-карт.
Пам’ять Fly Hummer HT2 збереже до 500 контактів з присвоєнням мелодій абоненту або груп абонентів. Мобільним Інтернетом можна користуватися за допомогою з GPRS: class 12 і Wap 2.0, а програмна частина Fly Hummer HT2 забезпечена e-mail клієнтом.

Fly Hummer HT2 підтримує відправку і одержання як стандартних SMS, так і мультимедійних повідомлень MMS і EMS. Діловим людям згодиться органайзер з календарем та завданнями, конвертер валют, функція відображення світового часу та автоматичне включення/вимикання Fly Hummer HT2. Функція Bluetooth 1.2, A2DP підійде як для використання гарнітури, так і для з’єднання з іншими пристроями для обміну даними.

Рекомендована ціна моделі – 7,3 тис. рублів.