Фінський будиночок або канадський каркасний будинок?

4-14-2018

Останні кілька років пішли на користь вітчизняному ринку нерухомості. Сьогодні при будівництві заміських будинків власники все частіше віддають перевагу дорогим і важким цегляних будівель легкі каркасні. Інша категорія клієнтів навпаки, є затятими прихильниками «старої школи». Вони вважають, що ніщо не зможе зрівнятися з кам’яною кладкою по надійності і довговічності. Суперечки на цей рахунок не припиняються вже багато років. Ми ж розглянемо інше питання. Сучасні технології каркасних будівель пропонують побудувати канадські або фінські будинки, але більшість людей плутають ці поняття. Постараємося раз і назавжди розібратися, в чому їх схожість, а в чому відмінності. Рекомендую вибрати каркасные дома с наружной отделкой

Перше, і найголовніше помилка полягає в тому, що канадські і фінські проекти каркасних будинків відрізняються технологією, а відповідно, вони різняться і за характеристиками. Детально вивчивши технологію будівництва цих будівель, стає зрозуміло, що це припущення помилкове. Істотних відмінностей між фінськими і канадськими будинками немає і те, який будиночок ви придбаєте, залежить лише від маркетолога компанії-продавця. Одні фахівці вважаю, що для суворих вітчизняних зим краще підійдуть будинку сніжної Канади, і тому продають канадські будиночки. Інші вважають, що фінський будиночок краще передасть дух нового року, тому пропонують придбати їх. Насправді це одні і ті ж конструкції каркасного будівництва.

Купуючи каркасний будиночок, набагато важливіше вибрати відповідального підрядника. Адже не залежно від того, буде це канадський або фінський будинок, він повинен бути побудований на совість. Профільні форуми і цікаві спільноти докладно обговорюють питання вибору матеріалів для каркасних будинків. Одними з найбільш популярних є SIP панелі (або OSB сандвічі). Такі будинки збираються на заводі майже на 80%, досвідчені інженери і фахівці контролюють технологічний процес і дотримання норм. Стіна, віконні та дверні отвори, що перегородки і перекриття створюються у цехах, на ділянці будинок збирається, як з конструктора. Висока якість заводської збірки забезпечує надійність всієї конструкції. Тут відразу можна виявити всі недоліки і оперативно виправити їх. Вибір відповідального виробника – запорука того, що ваші стіни будуть рівними, а будинок надійним.

Не важливо, в якому будинку ви будете жити: канадському або фінською. Домашній затишок і тепло залежить від якості будівництва, а не назви. Тим, хто планує обзавестися власним каркасним будинком, ми можемо порадити одне: приділяйте більше увагу на досвід і стаж виробника, а не маркетингові хитрощі.