Facebook закриє систему розпізнавання обличчя та видалить дані користувача

20

Нещодавно компанія facebook змінила свою назву на meta. Заодно вона збирається закрити систему лицьового розпізнавання. Компанію часто лають за збір великих обсягів призначених для користувача даних і в даному випадку видалені будуть дані більше мільярда людей.

В анонсі сказано, що рішення прийнято під тиском громадської думки. Регулюючі органи поки не виробили єдиних правил роботи подібних технологій, що може вести до зловживань.

Компанія пише, що кожен третій користувач її соціальної мережі використовує розпізнавання осіб.тепер доведеться обійтися без нього, але це не означає, що розпізнавання більше ніколи не буде застосовуватися. Розвиток технології буде продовжено.

Facebook повідомляє, що на фото, відео і в спогадах автоматичного розпізнавання осіб більше не буде. Не можна буде включити розпізнавання осіб за тегами, але можна буде проставляти теги вручну. Відмова від лицьового розпізнавання вплине і на автоматичне створення описів зображень для людей з проблемами із зором. Зараз ця технологія розпізнає людей на 4% фото. Тепер система буде лише підраховувати число людей на знімках без їх ідентифікації.