Етапи розвитку радіо.

11-27-2018

Етапи розвитку радіо.

Розглядаючи радіо як ефективний засіб оперативної інформації, пропаганди радянського способу життя і комуністичного виховання насе лення, партійні органи та виконавчі комітети Рад депутатів трудящих того часу прагнули всіляко активізувати розвиток радіо, приділяли велику увагу при потягу фахівців цього нового справи, придбання обладнання, установки провідного зв’язку та репродукторів в громадських і житлових приміщеннях. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі www.modelistam.com.ua.
виробництва, розповіді про переможців соціалістичного змаганнях змагання і ударниках праці. До роботи на радіо залучалися відомі співаки, музиканти, поеми ти, билин і талановиті представники на рідного творчості. Передачі велися на киргиз ському, російською та дунганском яз.
У роки Великої Вітчизняної війни радіо було найважливішим засобом інформації: киргизький радіомовлення транслювало не толь до місцевих передачі, але і найбільш значної ві передачі Всесоюзного радіо, повідомлення , щодня виходять киргизькою та російською мовами. Чимало ефірного часу відводиться дитячим, молодіжним, літературно – драматичних, музичних і розважальних передач, а також показу документальних, мультивітамін типликационных і художніх фільмів.