Epson Stylus Photo TX700W – фотоцентр з Wi-Fi

443

Компанія Epson анонсувала нове покоління МФУ для домашньої фотодруку з новим фотоцентром Stylus Photo TX700W – функціональним пристроєм для якісної і швидкої друку, сканування та копіювання документів.

Epson Stylus Photo TX700W має вбудовані модулі підключення через Wi-Fi і Ethernet, за рахунок чого пристроєм можуть користуватися всі члени сім’ї одночасно. Незважаючи на компактність, пристрій поєднує в собі безліч функцій. Крім друку, сканування та копіювання фотографій і документів, Epson Stylus Photo TX700W підтримує можливість друку на CD/DVD дисках, має слоти для карт пам’яті і підтримку інтерфейсу Pictbridge для друку безпосередньо з фотоапарата. РК-дисплей з діагоналлю 6,3 см робить автономну друк без комп’ютера максимально зручною. Два вбудованих лотка автоподачі дозволяють завантажувати одночасно глянсову і простий папір. Опціональний дуплекс дозволяє задіяти режим двостороннього друку, що необхідно при розпечатуванні двосторонніх документів, брошур і т. п.

У Epson Stylus Photo TX700W працює друкуюча головка Epson Micro Piezo, що забезпечує в поєднанні з чорнилом Epson Claria шести кольорів, друк яскравих, насичених і стійких фотографій з якістю вище, ніж у фотолабораторії. Швидкість друку фотографії 10х15 при цьому становить 10 сек. у чорновому режимі і всього 17сек. в режимі найкращої якості.

Epson Stylus Photo TX700W буде доступний на російському ринку в листопаді 2008 року.
Рекомендована ціна на Epson Stylus Photo TX700W складе близько 10 тис. рублів.