Epson Stylus Photo R295: стильний фотопринтер для швидкого друку фотографій

438

Компанія Epson випустила свій новий принтер Stylus Photo R295, який пропонує високу якість шестицветной фотодруку чорнилом Epson Claria, високу швидкість друку і новий стильний дизайн корпусу.

Epson Stylus Photo R295 – фотопринтер формату A4 з шістьма роздільними картріджами. Новинка призначена для фотолюбителів, які хочуть отримувати фотографії високої якості і контролювати процес друку через ПК.

Фотографію 10х15 см з якістю вище, ніж у фотолабораторії, можна надрукувати всього за 27 секунд, а фото в режимі «draft» – за 12 секунд. Документи формату A4 користувачі отримають зі швидкістю 37 стор/хв. Також Epson Stylus Photo R295 підтримує друк на поверхні CD/DVD дисків. А система роздільних картриджів, що дозволяє міняти картридж тільки того кольору, який закінчився, і наявність картриджів як стандартної, так і підвищеної ємності дають фотолюбителям можливість економити гроші.

Epson, Stylus Photo R295 використовує п’єзоелектричних систему друку. Нове покоління головок Epson Micro Piezo розроблено спеціально для збільшення швидкісних характеристик: новий механізм всередині головки збільшує темп, з яким чорнильні краплі виштовхуються з дюз, що безпосередньо впливає на швидкість друку.

Однією з особливостей технології Epson Micro Piezo є використання при друку крапель перемінного розміру. Epson Stylus Photo R295 використовує при друку 5 різних розмірів краплі. Для деталізованих областей застосовуються малі краплі розміром до 1,5 pl, для однотонних областей – більш великі. Така технологія в поєднанні з удосконаленою друкуючої головкою дозволяє отримати якісні фотографії з плавними колірними переходами і ідеальними півтонами з максимальною швидкістю.

Технологія Epson PhotoEnhance автоматично визначає сюжет фотографії і підбирає оптимальні параметри кольорів для будь-якого жанру: коригує відтінки шкіри на портретному зображенні відновлює насичені кольори сонячних пейзажів і т. п. Технологія особливо корисна, коли об’єкти на фотографії знаходяться в тіні – Epson PhotoEnhance допомагає автоматично вирівняти загальні тони і контраст. А новий режим корекції «Нічна зйомка» дозволяє збільшити чіткість фотографій, зроблених вночі.

Epson Stylus Photo R295 буде доступний на російському ринку в липні 2008 року.
Рекомендована ціна на Epson Stylus Photo R295 складе 4,4 тис. рублів.