Epson створив оптичний компенсатор на основі неорганічних матеріалів

432

Seiko Epson Corporation оголосила про створення оптичного компенсатора на основі неорганічних матеріалів. Компенсатор являє собою оптичний компонент, що дозволяє значно поліпшити якість зображення, що отримується за допомогою 3LCD-проекторів, в яких використовуються високотемпературні поликремневые (HTTPS) РК-панелі на TN-кристалах.


Epson створив оптичний компенсатор на основі неорганічних матеріалів

Нові оптичні компенсатори можуть використовуватися з 0,8 дюймовими HTTPS панелями Epson останнього покоління (D7). Завдяки новому компенсатору Epson і всі компанії, що використовують панелі Epson для виробництва своїх 3LCD-проекторів, зможуть додавати до цих панелей периферичні оптичні компоненти Epson, значно розширюючи тим самим свої можливості по створенню конкурентоспроможних оптичних систем.

Раніше 3LCD-проекторів оснащувалися в основному оптичними компенсаторами на органічних матеріалах, які призначені для використання з широкоформатними непроекционными (телевізійними) РК-панелями. Новий оптичний компенсатор, серійне виробництво якого почалося, побудований на основі неорганічних матеріалів і спеціально оптимізований для використання з проекторными HTTPS РК-панелями.

Нова структура забезпечує зменшення дифузії (розсіювання) світла і дозволяє досягти найвищого коефіцієнта контрастності і кращій передачі кольору в порівнянні з будь-якими іншими випускаються на сьогоднішній день моделями компенсаторів. Результати тестів, виконаних Epson, показують, що новий пристрій дозволяє підвищити контрастність проектора на 34% і перенесення кольорів в середньому на 3% порівняно з компенсаторами, які використовують органічні матеріали. Відповідно і 3LCD-проекторів, в яких використовується новий тип оптичних компенсаторів, відрізняються високою контрастністю і яскравістю.

Оптичний компенсатор складається з прозорої скляної пластини, на одній стороні якого знаходиться спеціальна плівка. З обох сторін пластина покривається антиотражающей плівкою.