Epson представив новий принтер для друку документів

404

Компанія Epson представила нову серію струменевих пристроїв для малого і домашнього офісу, а також індивідуального використання у великих компаніях – Epson Stylus Office.

Epson Stylus Office T30 заснований на технології друку Epson Micro Piezo, яка дозволяє поєднати швидкість з високою якістю друку. З Epson Micro Piezo стало можливим друкувати пігментними чорнилами Epson DURABrite Ultra чіткі, моментально висихають і не размазывающиеся документи – як на лазерному принтері. Документи, роздруковані на Epson Stylus Office T30 на звичайному офісному папері, відрізняються довговічністю і стійкістю до зовнішніх впливом – наприклад, текст можна виділити маркером і навіть намочити – з ним нічого не станеться. Більш того, чорнило Epson DURABrite Ultra дозволяють друкувати на різних типах носіїв – не тільки на офісному папері, але і на глянцевому фотопапері, на щільних матеріалах, конвертах, етикетках тощо

Роздільні чорнильні картриджі Epson підвищеної ємності дозволяють зробити вартість друку однієї сторінки порівнянної з вартістю друку на лазерному принтері, адже заміни потребує лише той картридж, в якому закінчилися чорнило.

Швидкість друку на Epson Stylus Office T30 складає до 38 стор/хв в режимі чорно-білої печатки.
Принтер Epson Stylus T30 буде доступний на російському ринку у вересні 2008 року.