Epson представив новий бізнес-сканер

427

Компанія Epson представила GT-1500 – новий планшетний бізнес-сканер формату A4. Epson GT 1500 оснащений різними функціями, включаючи автоподатчик документів (ADF) на 40 аркушів для сканування зі швидкістю до 18 кольорових і до 12 чорно-білих стор/хв.


Epson представив новий бізнес-сканер

Сканер є повністю настроюється, має зручне управління, а попередні установки дозволяють виконувати дії одним натисненням кнопки.
Epson GT-1500 повністю підтримує нове програмне забезпечення EpsonScan 3.4, володіє широким набором функцій, включаючи вибіркове сканування кольорів RGB, автоматичну корекцію кута сканування, автоматичне визначення розміру сторінки, технологію поліпшення чіткості тексту і створення PDF-файлів з пошуком за структурою документа.
В сканер Epson GT-1500 застосовується також технологія Epson ReadyScan, яка дозволяє використовувати пристрій відразу після його включення. Така можливість з’явилася завдяки вперше використовується в бізнес-сканерах в якості джерела світла світлодіодної лампи (LED). Використання LED-технології дозволяє економити до 40% електроенергії в порівнянні з іншими сканерами, зберігаючи тим самим і засоби користувача та навколишнє середовище.
Повністю настроюється панель управління Epson GT-1500 і підтримка драйверів Twain і ISIS дозволяє користувачам автоматично відправляти відскановані документи на будь-яку адресу, включаючи FTP-папки, додатка управління документами та адреси електронної пошти. Завдяки цьому сканер може бути легко інтегрований в будь електронний процес управління документами.
Поставки Epson GT-1500 на російський ринок почнуться в червні 2008 року, рекомендована ціна складе 14 400 рублів.