Енергозберігаючі монітори від LG – серія W52TE

737

LG Electronics представила свій новий 22-дюймовий монітор серії W52TE.Монітор LG W52TE

Він споживає всього 22 Вт електроенергії, в той час як більшість моніторів аналогічного розміру зазвичай витрачає не менше 40 Вт. У режимі сну монітор W2252TE витрачає лише 0,3 Вт.

Внизу лицьовій панелі монітора W2252TE розташована кнопка FUN Key, виконана у вигляді «фірмової усмішки» – логотипу LG. Натисканням на цю кнопку здійснюється доступ до спеціальних функцій: «4:3 in Wide», «ez Zooming» і «Photo Effect».

Функція «4:3 in Wide» розроблена для любителів мультимедіа, особливо комп’ютерних ігор. Вона дозволяє відображати зображення стандартного формату на широкоформатному екрані 16:9 без спотворень.
Функція «еz Zooming» зменшує роздільну здатність монітора, тим самим забезпечуючи більшу зображення і текст, полегшуючи таким чином читання з екрану.

Функція Photo Effect» сподобається любителям онлайн відео або слайд-шоу. При перегляді вони можуть застосувати 4 спеціальних ефекту («Natural», «Gaussian Blur», «Sepia», «Monochrome») без обробки в програмі-редакторі.

Поряд з мультимедійними функціями монітор може похвалитися динамічною контрастністю 10000:1, часом відгуку 2 мс і фірмовим процесором поліпшення зображення LG Flatron f-engine. Дозвіл моделі – 1680×1050 пікселів. Яскравість – 250 кд/кв м. Поява монітора W2252TE на ринку очікується в грудні.