Екрани смартфонів apple стали зелено-червоними

31

Представлена компанією apple у вересні поточного року нова лінійка смартфонів iphone 13 протягом декількох місяців ретельно тестувалася експертами і користувачами. В результаті досліджень було виявлено, що поодинокі проблеми не носять системний характер і не зачіпають великі партії нових iphone. Однак з’явилися в останні час скарги на зміну кольору екрану в смартфонах iphone 13 і iphone 12 можуть викликати серйозну тривогу.

Всього в популярній соціальній мережі в китаї було виявлено 462 скарги на «зелений екран» iphone. У різних повідомленнях наводяться приклади того, як одна з областей дисплея iphone з часом починає набувати зеленуватий відтінок. При цьому в деяких скаргах повідомляється, що в iphone 13 екран ставав двоколірним: зеленим на лівій стороні і червоним справа.

Для виявлення наявності дефекту екрану варто просто зменшити яскравість статичних чорних шпалер екрану наполовину. Проблема з екраном на деяких моделях iphone може бути пов’язана з іншою новиною, що з’явилася в середині вересня 2021 року, про те, що тепер в смартфонах лінійок iphone 13 і iphone 12 будуть використовуватися oled панелі від китайського виробника boe. Правда тоді повідомлялося, що на першому етапі екрани китайського виробництва будуть встановлюватися тільки на моделях базової версії iphone 13.

В даний час компанія apple ніяк не прокоментувала проблему зі зміною кольору екранів iphone.