Екологія в Луцьку

9-25-2019

Луцьк в полоні нестерпного смороду. Майже в кожному районі чути неприємний запах, особливо з ранку і вже ввечері. Городяни вже який рік просять знайти причину такого екологічного лиха і покарати винних. Місцева влада каже, що це завод з виробництва біоетанолу, яке зливає відходи на поля фільтрації. А ось в екологічній інспекції запевняють – це застарілі міські очисні споруди і неконтрольована ситуація зі зливом нечистот у міську каналізацію. У той же час, щоб знайти точну причину, планують перевірити усі можливі підприємства. Також хочемо вам порекомендувати ivinnychanyn.com заходьте к нам на сайт у нас багато цікавої інформації.Вже кілька місяців смердить на весь Луцьк. Обурені городяни вийшли на акцію протесту. Вимагають знайти нарешті причину вони, усунути її і покарати винних. На думку місцевих, смердять поля фільтрації Гнідавського цукрозаводу.

Днями працівники муніципальної варти Луцька затримали вантажівку під час несанкціонованого зливу нечистот. Місцеві власті звинувачують завод з виготовлення біоетанолу, відходами від виробництва якого і є так звана – барда. Але керівництво заводу всі звинувачення спростовує. Кажуть, за два роки на поля фільтрації і в міську каналізацію не потрапило ні краплі барди.

Сенсу скидати її на відстійники немає, адже на цьому можна ще й заробити, кажуть на підприємстві. Всі нечистоти зливають у каналізаційну систему на околиці міста. Правда, хто це контролює незрозуміло. У вагончику який повинен працювати до 8 вечора, за 2 години до закриття – закрито. Люди звертаються до Мінекології з проханням перевірити підприємство. І в екологічній інспекції радять цим не обмежуватися, а пропонують комплексний підхід – скласти список найбільш небезпечних суб’єктів господарювання, які можуть нести таку загрозу запахів. До пошуку винуватців вони в місті вдалася і прокуратура.
Луцьку за один день і як дізнатися місто з іншого боку.