Екологія у великому місті

9-24-2019

Экология в большом городе

Багато уваги приділялося досвіду в цих питаннях приймаючої сторони – Санкт – Петербурга. За підрахунками експертів, існуючих полігонів вистачить на 3 роки. У зв’язку з цим уряд області ініціює будівництво заводу по переробці ТКО в Гатчині і створення нового полігону в Кінгісепському районі на 9 млн тонн.
Був представлений огляд і аналіз змін нормативних правових актів у галузі охорони навколишнього середовища. В рамках федерального проекту завершена рекультивація трьох закритих полігонів. Крім того, в цьому році заплановані кошти на розробку проектної документації на рекультивацію семи полігонів. Також хочемо вам порекомендувати frankivski.info

Депутати також ознайомилася з презентаційно – діловий зоною і інтерактивної майданчиком громадських екологічних організацій, серед яких були представники Московської області. Закрито 24 полігону з .
Створюється нова галузь поводження з відходами. Робота ведеться за трьома напрямками: роздільний збір відходів, їх переробка та формування громадського контролю за всіма процесами.
Затверджено державна програма , територіальна схема поводження з відходами, нормативи накопичення, встановлено тариф на послуги з поводження з ТКО, проведено конкурсний відбір регіональних операторів по 7 кластерів. Діє двоконтейнерна система збору відходів. Сині баки для «сухого» і «чистого» сміття (пластик, метал, макулатура, скло, папір). Сірі баки призначені для змішаних відходів або «брудного» сміття – харчових, рослинних, забруднених відходів.
Законами Московської області запроваджено пільги на вивезення сміття окремим категоріям громадян. Встановлено, що щомісячна грошова компенсація у розмірі п’ятдесяти відсотків оплати комунальних послуг (поводження з твердими комунальними відходами) надається багатодітним сім’ям. Така ж пільга надана ветеранам праці (федеральні і регіональні пільговики).
Клинчане взяли активну участь в обласній акції 23 сент.
Нового начальника Клі волинського управління з соціального захисту насе лення представили в Адміністрації р. Цей ресурс містить матеріали вікового цензу 12 .