Джордан белфорт закликає відмовитися від мемних криптовалют і відправити їх творців у в’язницю

51

Джордан белфорт розкритикував жартівливі криптовалюта dogecoin і shiba inu, а також закликав відправити творців токенов у в’язницю.

Що відомо

Dogecoin і shiba inu були створені жартома, але отримали величезну популярність. Навесні 2021 року ціна doge зросла в кілька разів, підібравшись до $1, але після одного з виступів ілона маска різко впала. Вже протягом півроку токен торгується в межах $ 0,2-0,3. Зараз ціна становить $0,206

Shiba inu коштує в тисячі разів дешевше ($0,000043 на момент написання замітки), але популярності криптовалюта не позичати. Нещодавно один з користувачів продав будинок і придбав 4 млрд цифрових монет в надії розбагатіти.

Джордан белфорт, колишній фондовий брокер, історію якого розповів мартін скорсезе у фільмі «вовк з уолл-стріт», називає себе прихильником технології блокчейна, але закликає інвесторів відмовитися від вкладень в жартівливі монети. За його словами, dogecoin і shiba inu є марними цифровими валютами і не несуть ніякої цінності. Як приклад він згадав про звалилися альткоіни milf coin і yummy coin.

Белфорт визнає, що деякі інвестори змогли заробити на жартівливих токенах, але на кожного щасливчика припадає до 100 000 чоловік, які втратили гроші, вкладаючи їх в мем-коіни. Проекти на зразок shiba inu і dogecoin створюють погану репутацію легальної криптовалюта.

Джерело: the sun