Джерело: samsung не буде використовувати чіп exynos в смартфонах galaxy s22, galaxy s22 + і galaxy s22 ultra

21

Samsung протягом багатьох років випускає флагманські смартфони s-серії з процесорами exynos і qualcomm. Зараз в мережі з’явилася інформація, що компанія відмовиться від фірмового soc в новій лінійці.

Що відомо

Про це повідомило видання letsgodigital, посилаючись на колишнього співробітника samsung. Джерело запевняє, що galaxy s22, galaxy s22 + і galaxy s22 ultra не отримають чіп exynos 2200. Смартфони будуть поставлятися тільки з soc snapdragon 898 у всіх регіонах, включаючи європу і азію.

Samsung galaxy s22 series driven by qualcomm snapdragonhttps://t.co/0ben2rksjz – snapdragon used worldwide – exynos will not be used for s22 series – unpacked date confirmedyoutube (korean) @rodersuper https://t.co/1evzfqxpsk#samsunggalaxys22 #samsung #galaxys22 #s22 pic.twitter.com/apoegsdbg6

— letsgodigital – mark peters (@letsgodigitalnl) november 8, 2021

Наскільки ця інформація достовірна, сказати важко, але, наприклад, інсайдери ice universe, макс вейнбах (max weinbach) і джон проссер (jon prosser) в це не вірять. На їхню думку, samsung в 2022 році розширить географію моделей з чіпом snapdragon 898, але, все одно, залишаться регіони де апарати будуть продавати з фірмовим soc на борту.

I got the new news that exynos2200 still exists in galaxy s22 series in some countries and regions.

– ice universe (@universeice) november 8, 2021

Нагадаємо, згідно з останньою інформацією, лінійку смартфонів galaxy s22 представлять 8 лютого. Прийом попередніх замовлень на новинки повинен стартувати в цей же день, а продажі пристроїв заплановані на 18 лютого.

— jon prosser (@jon_prosser) november 8, 2021