Два акаунти на одну пошту.

6-21-2017
два акаунти на одну пошту

Пропоную пораду для тих, хто з якої-небудь причини не може або нехоче створювати окремий email для реєстрацій другого акаунта на одному сайті чи сервісі. Працює тільки для власників поштових скриньок на Gmail.
А взагалі, всім рекомендую завести собі “гуглопочту”, хто ще цього не зробив. Також можна купить аккаунты за вигідними умовами.
Справа в тому що користувачам пошти Gmail дозволено використовувати крапку в поштовій адресі. Тобто, [email protected] і [email protected] це один і той же ящик, але для скрипта сайту це два різних адреси, так як вони відрізняються одним знаком крапкою. Тому якщо у Вас зайнята поштова скринька [email protected], то можете сміливо реєструвати другий аккаунт на [email protected], третій на [email protected] і так далі. Скрипт сайту прийме це і виконає реєстрацію другого акаунту.
Наприклад, таким чином можна реєструвати акаунти в Твітері, в різних соціальних мережах і на будь-яких інших сайтах.
Взагалі використання точки в адресі пошти @gmail, це давно відомий факт, тільки ось раніше я не бачив в цьому користі і не знаходив для цього реального застосування. По своєму досвіду хочу сказати що такая штука діє вже довгий час і жодних нарікань зі сторони адміністраторів соціальних мереж не надходило.