DSC-T700 і DSC-T77: яскраві знімки яскравими камерами

414

Компанія Sony поповнила лінійку Cyber-shot двома новими камери: DSC-T700 і DSC-T77.

Стильні новинки володіють вражаючими характеристиками і яскравою неординарною зовнішністю, тому в їхньому успіху сумніватися не доводиться.

Обидва пристрої оснащені 10-мегапіксельними матрицями, об’єктивами Carl Zeiss з 4-кратним оптичним зумом, а їх максимальна чутливість ISO становить 3200 одиниць. Крім того, камери можуть похвалитися підтримкою таких функцій, як управління зображенням, оптична система стабілізації, розпізнавання осіб в кадрі і 11 постановочних режимів зйомки.

Новые фотокамеры Sony

DSC-T77 є самою тонкою камерою в арсеналі Sony. Вона обладнана 3-дюймовим сенсорним дисплеєм. А більш просунута T700 має 3,5-дюймовий екран і 4 гігабайти внутрішньої пам’яті, так що її можна використовувати як портативний фотоальбом.

T77 буде випущена в коричневому, зеленому, рожевому, чорному і сріблястому кольорі. Придбати її можна буде в кінці вересня за 300 доларів. Приблизно в цей же час з’явиться T700 в червоному, золотому, рожевому, сірому, сріблястому кольорі корпусу і в кольорі шампанського за ціною 400 доларів, повідомляє Cifrovik.