Друк фотографій на тканині

2-25-2020

not found
Телефонуйте або надсилайте запит поштою.
Також хочемо вам порекомендувати печать на холсте киев
Задайте необхідні параметри виробу, вкажіть тираж і натисніть кнопку . Калькулятор запропонує найбільш економічний спосіб виготовлення.
Після кожної зміни даних потрібно натискати кнопку . Ви можете вказати більшу кількість продукції або залишити замовлення в вихідному вигляді, погодившись сплатити 30р. Розрахована інформація не є публічною офертою. Всі замовлення обраховуються індивідуально, враховуючи особливості кожного замовлення. Виготовлення самоклеючих трафаретів для стін.
Профілі для плакатів, рами для постерів ін. Малюнки або написи можна нанести на будь-які елементи одягу та вироби з тканини. Найбільш затребуваною послугою є друк на футболках. Потрібен класний, екологічно чистий подарунок – сувенір з вашим малюнком. Ці методи припускають використання виробів, до складу яких входить не менше 95% бавовни. На яких речах можна надрукувати власний принт.
У холодну пору року на зміну найбільш затребуваною послугою – нанесення принтів на майки та футболки – приходить послуга друку на толстовках, байках та інших теплих видах одягу. Байка з індивідуальним малюнком може стати відмінним подарунком на Новий Рік або інший зимовий свято.
Бандана – це головний убір, який являє собою квадратний хустку форми. Зараз бандани використовуються в якості аксесуара, а не за прямим призначенням – для захисту від сонця і вітру.
Якщо нанести принт на всю площу бандани, він буде погано читатися. Головні убори можуть використовуватися як елемент форменого одягу під час проведення промо – заходів або в якості сувеніра.
Тому, якщо Ви піднесете людині такий сувенір, він обов’язково знайде йому застосування.
Бавовняні серветки можуть стати відмінним елементом прикраси святкового столу. Ви можете вибрати будь-тематичний принт в залежності від свята.
Фартух може виконувати не тільки свою основну функцію – захист одягу від забруднення під час приготування їжі. Він також може стати оригінальним аксесуаром на кухні. Якщо Ви не знаєте що подарувати дівчині, яка багато часу проводить вдома і любить готувати, фартух може стати відмінним варіантом подарунка. В кафе і ресторані фартух з логотипом давно став необхідним атрибутом офіціантів.