Друк фотографій на тканині

2-25-2020


Друк на тканині – затребувана послуга для багатьох галузей, будь – то реклама, серійне виробництво одягу або ж приватні замовлення. Компанія Аскай пропонує послуги з прямого друку на текстилі.
Трафаретний друк – це прямий спосіб друку на тканині. Зображення наноситься на тканину шляхом продавлювання фарби через сітку. Кожний колір при такій друку накладається окремо і сушиться в проміжній сушінні, в кінцевому підсумку утворюється малюнок. Тому вартість друку дуже сильно залежить від кількості кольорів, які необхідно надрукувати. Шовк трафаретний друк на текстилі економічний спосіб друку великих тиражів, а також для тих тиражів, де потрібно домогтися спеціальних ефектів. Також хочемо вам порекомендувати печать на холсте киев

Яскравість, насиченість і стійкість зображення.
Трафаретний друк дозволяє використовувати водні фарби, які проникають до складу тканини.
Цифровий спосіб друку на текстилі передбачає нанесення зображення за допомогою спеціальних принтерів. Принтер друкує з допомогою водних фарб, тому такі зображення безпечні і для дітей і для дорослих. Прямий друк по текстилю з допомогою принтера IDOT дозволяє видавати і зображення фото-якості з опрацюванням найдрібніших деталей. При друку на світлих і білих футболках зображення практично не відчувається на дотик.
Даний спосіб нанесення зображень на текстиль припускає нанесення зображення на тканину або з допомогою сублімації, або з допомогою флексу. Флекс попередньо вирізається на плоттері, вибирається та з допомогою термопресса переноситься на тканину. Сублімація ж передбачає попередню друк на спеціальному папері, а потім за допомогою термопресса переноситься на тканину.

Так само надаємо послуги з термінової цифрового друку різних тиражів в Києві.
Для нас вже давно весна починається не тільки з пролісків. Вже традиційно компанія Аскай приймає участь в рекламній виставці .
Брендована коробка для пляшки, виконана під замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісна упаковочка здатна вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковочку для пляшок і виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Аскай .