Друге покоління телевізорів Aurea від Philips

411

На що пройшла в Берліні виставці IFA2008 компанією Philips були представлені телевізори Aurea 2 з діагоналями екрану 37 і 42 дюйми.

Корпус Aurea 2 виконаний у відповідності з концепцією Philips Design Collection, яка передбачає заокруглені обриси і сяючі глянцем поверхні. Крім того, якщо в першій Aurea РК-дисплей і обрамляє його рамка мали між собою технологічний зазор, то зараз вся фронтальна панель телевізора являє собою абсолютно плоску гладку поверхню.

Істотні зміни зазнав також процесор обробки зображення: завдяки дворазовому посилення його потужності час відгуку матриці досягло рекордних 2-х мілісекунд.

РК-екран новинки відображає до 2250 трлн квітів, а динамічна контрастність 30000:1 забезпечує глибоку і чітку деталізацію чорного кольору. У Aurea використовується технологія 100 Hz Clear LCD, дозволяє досягти часу відгуку матриці 2 мілісекунди, тому зображення залишається гранично чітким навіть при динамічній зміні кадрів.

Новинки оснащені системою підсвічування Ambilight Spectra, яка відстежує екранні кольору і дію, формуючи навколо телевізора збалансовану світлову атмосферу за допомогою передньої прозорої панелі Active Frame і 150-ти світлодіодів. Акустична система телевізора складається з 6 прихованих динаміків, інтегрованих по периметру телевізора.

Aurea 2 з’явиться в Європі у вересні 2008 року.