Домашній кінотеатр серії Ambisound в новому вигляді

423

Слідом за оновленим телевізором Aurea, компанія Philips на минулій виставці IFA2008 в Берліні продемонструвала нову версію домашнього кінотеатру HTS8140 – Ambisound Soundbar HTS8150.

Новий домашній кінотеатр Ambisound HTS8150 Soundbar виконаний в концепції Design Collection, яка передбачає заокруглені обриси і сяючі глянцем поверхні. Головне екстер’єрне відмінність новинки від її попередника – колірна гамма. Кінотеатр виконаний в чорно-білому оформленні, завдяки чому гармонує з телевізорами Philips Aurea і Aurea 2.

Технологія Philips Ambisound забезпечує багатоканальне об’ємне звучання. Використовуючи всього один блок динаміків і сабвуфер, домашній кінотеатр HTS8150 формує потужний і глибокий звук 5.1, не створюючи обмежень щодо місця розташування, розмірів і форми приміщення, одночасно дозволяючи при цьому позбутися плутанини з безліччю динаміків і проводів, що йдуть до них. Система оснащена вбудованим DVD-програвачем, сабвуфером і роз’ємом для підключення iPod.

Philips Soundbar HTS8150 володіє наступними характеристиками: наявність інтерфейсу передачі даних HDMI, підтримка стандарту FullHD 1080p і процесором Faroudja DCDi, що гарантує неймовірну чіткість і високу якість відео. Новинка оснащена сенсорною системою управління.

Кінотеатр використовує ряд інноваційних технологій обробки звуку: Double BASS дає глибокі баси; система Clear Voice виділяє з аудіосигналу людський голос і робить його більш чітким. Технологія FullSound підвищує якість відтворення MP3-формату.

Конструкція моделі HTS8150 передбачає простий процес установки і підключення за допомогою 3 кабелів, як і у чорного варіанту HTS8150. Обидві версії мають розмір 42 дюйми, оснащені високошвидкісним USB 2.0, а також цифровими і аналоговими відеовходами.

Функція Easylink управляє домашнім кінотеатром і одночасно підключеними до нього пристроями. Досить одного пульта ДУ. Ця технологія працює з усіма електронними пристроями з підтримкою HDMI CEC.