Домашні розважальні системи від Bose

421

Bose представила домашні розважальні системи Lifestyle V30 і Lifestyle V20.

Нова домашня розважальна система Lifestyle V30 відрізняється стриманим дизайном і гнучкість (можливість підключення до чотирьох відеоджерел і до п’яти аудіоджерел).

Завдяки динамікам Jewel Cube, горизонтальному динаміку центрального каналу і модулю Acoustimass, система Lifestyle V30 дозволяє насолоджуватися звуком з відчуттям реальної присутності у концертному залі або в кінотеатрі.

Головна перевага нових систем від Bose в тому, що вони дозволяють підключати будь-які пристрої, від відеомагнітофона до HD джерел. Нова система аудиокалибровки дозволяє легко і точно розмістити систему в кімнаті. Технологія з’єднання Bose link дозволяє одночасно відтворювати музичні композиції у кількох кімнатах, навіть, без проводів. Інформація про джерело та стан системи відображається на невеликому, елегантному і легко встановлюється дисплеї, який працює разом з радіочастотним пультом управління.

Мультимедіа-консолі дозволяє приймати сигнали до чотирьох відеопристроїв і максимум п’яти аудіопристроїв. Є підтримка інтерфейсу HDMI.

У системах є тюнер AM/FM діапазонів з RDS. Вартість LifestyleR V20 Home Entertainment System складе 120400 руб, LifestyleR V30 Home Entertainment – 138600 руб.